Mucur Gazetesi
HV
05 ARALIK Pazartesi 17:04

Kırşehir Basınından Osman Demir'e Destek

Kırşehir’de uzun yıllar Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinde bulunan Osman Demir, görevinden istifa ederek, Mucur Belediye Başkanlığına aday adayı oldu

Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 12-11-2018 14:17   Güncelleme : 12-11-2018 14:17
Kırşehir Basınından Osman Demir'e Destek

            Osman Demir’in görevinden istifa etmesi nedeniyle Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından Ağalar Konağı’nda bir kahvaltı düzenlendi.

            Kırşehir ve ilçelerindeki yazılı ve görsel basın mensuplarıyla birlikte Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır’ın da katıldığı kahvaltıda kısa bir konuşma yapan Cemiyet Başkanı Mehmet Emin Turpçu, “Kırşehir’de yıllardır Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinde bulunan, içimizden biri, arkadaşımız Osman Demir’in siyasete atılarak Mucur’dan Belediye Başkanlığına aday adayı olması bizleri sevindirmiştir. Aday gösterilmesi ve kazanması halinde Mucur ilçemize büyük hizmetler vereceğine inandığımız Osman Demir kardeşimize başarılar diliyoruz. Osman Demir başarılı çalışmaları ile Kırşehir’in her alanda yüzünü ağartmış bir kardeşimizdir, kendisi Valiliğimizin mihenk taşıdır. Onun her görevde başarılı olacağına ve hizmetler yapacağına yürekten inanıyoruz. Kazanan Osman Demir’le birlikte Mucur ve Kırşehirimiz olsun. Kırşehir’deki yazılı ve görsel basın kuruluşları olarak kendisine bu yolda başarılar diliyor ve yanında olduğumuzu belirtiyoruz. Yolu açık olsun.” dedi.

            Kırşehir’deki yazılı ve görsel basın mensupları ile Gazeteciler Cemiyeti’nin kendisine böyle bir destek toplantısını düzenlemesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Osman Demir ise, “Ben yıllarca devletimin bana görev verdiği her makamda Kırşehir’e, hemşehrilerime, basın mensubu arkadaşlarımıza hizmet etmeye, her türlü katkıyı vermeye çalıştım. Mucur’lu hemşehrilerimden gelen yoğun istek ve talepler üzerine görevimden ayrılarak bugün Mucur Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmaya karar verdim. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Siyasette ben diye bir şey yok. Biz olmak zorundayız. Ben Mucur’daki tüm hemşehrilerimin sorunlarını çözümlemek ve beklentilerini yerine getirmek için siyasete giriyorum. Bugün aday adaylığı başvurusunda bulunacağım. Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti olarak böyle bir toplantı düzenlemeniz beni duygulandırdı. Görev sürem içinde sizlere elimden gelen katkı ve desteği vermeye gayret ettim. Hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Benden yana sizlere bir hakkım geçmişse onu da helal ediyorum” diye konuştu.

Sümeyye KILIÇ

AdminAdmin

YORUMLAR