Mucur Gazetesi
HV
30 HAZİRAN Perşembe 07:47

Ali Şahin Regaip Kandili Mesajı

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Şahin, mesajında Regaip Kandilinin birlik, beraberlik, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlenmesine ve hayırlara vesile olmasını diledi.

YAŞAM
Giriş Tarihi : 30-03-2017 09:34   Güncelleme : 30-03-2017 09:42
Ali Şahin Regaip Kandili Mesajı

      Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayarak başta Mucurlular olmak üzere tüm İslam âleminin kandilini tebrik etti.

     Mesajında böylesi önemli günlerde bize has toplumsal duyguların artığına dikkat çeken Başkan Şahin mesajında şunları kaydetti: " Bir kez daha hep birlikte Allah’ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’ne erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hoşgörülü ve saygılı olmamız gerektiğini bizlere hatırlatan, kardeşlik, arkadaşlık, yardımlaşma gibi duygularımızı artıran ve biz kullarını Allah'a yakınlaştıran günlerdir. Bu mübarek günler vesilesiyle aramızdaki çekişmeleri kaldıralım, kırgınlıkları bir tarafa bırakalım, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için bir arada olalım. Bu güzel günde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hâkim olmasını temenni ediyorum. Edilen duaların ve tövbelerin kabul görüldüğü, yüreklerin nurla dolduğu, Yüce Mevla’nın sonsuz affından, merhametinden ve iyiliğinden bol bol yararlanıldığı bu mübarek gecede birlik ve beraberliğimizin artması gerektiği inancındayım. Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilerek, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm insanlar arasında yayılması dileğiyle, ülkemizin ve bütün İslam âleminin üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım."

Kaynak: Mucur Gazetesi

mucur, mucur haber, mucur haberleri,

AdminAdmin

YORUMLAR