Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 22:15

Milletvekili Erkan, tebrikleri kabul etti

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-05-2023 10:12   Güncelleme : 22-05-2023 10:20
 Milletvekili Erkan, tebrikleri kabul etti

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen 28. Dönem milletvekili seçimlerinde 59.698 oyla 1. Parti olan AK Parti’den Kırşehir Milletvekili seçilen Necmettin Erkan’a tebrik ziyaretleri devam ediyor.

AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Binası önünde partililerle ve vatandaşlarla  bir araya gelen AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, bütün hemşehrilerine teşekkür etti.

Gelen vatandaşlarla tek tek ilgilenen Erkan, "14 Mayıs'ta göstermiş olduğunuz ilgiden ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Kıymetli hemşehrilerim, değerli Kırşehirliler, uzun bir maratonun ardından Kırşehir'imizi meclisimizde temsil edecek milletvekillerini belirlediniz. Her zaman olduğu gibi, milletimizin kararının başımızın üstünde yeri vardır. Bizleri bu göreve, sizleri temsil etme şerefine layık gördüğünüz için her birinize şükranlarımı sunuyorum. Gece gündüz bizimle çalışan kıymetli teşkilatımıza, il başkanımıza ve milletvekili adayımız kıymetli ağabeyim Osman Arslan'a da ayrıca teşekkür ediyorum. Hiç şüpheniz olmasın ki sizleri en iyi şekilde, güzel memleketimi en doğru şekilde temsil edeceğim. 14 Mayıs seçimlerinin ardından 2. Tura kalan Sayın Cumhurbaşkanımız için de bir görevimiz daha bulunuyor. Her şeyden önce, ülkemizi Kandilin kollarına, Beyaz Sarayın emellerine teslim etmeyip, Recep Tayyip Erdoğan'ı yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkürü borç biliyorum. Kırşehir’le bir kez daha gururlandık. Zaferimizi, 28 Mayıs günü taçlandıracağımıza inancım sonsuzdur

 Durmak yok yola devam. 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı daha güçlü bir destekle yeniden seçeceğiz inşallah. Bana göstermiş olduğunuz ilgiden ve alakadan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçimlerden öncede söylemiş olduğum gibi telefonlarım 7 gün 24 saat sürekli açık. Bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz" diye konuştu.

(SÜMEYYE KILIÇ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR