Mucur Gazetesi
HV
24 TEMMUZ Çarşamba 22:37

“TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR’İM”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2023 15:43
 “TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR’İM”

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal:

“TEŞEKKÜRLER KIRŞEHİR’İM”

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti Genel Başkan Vekili ve Son Başbakanı Binali Yıldırım’ın Kırşehir ziyareti sonrası Kırşehirlilere teşekkür etti.

Türkiye Yüzyılı’nda Kırşehir’in şahlanış dönemi olacağını belirten Başkan Ünsal, “Doğru Adımlarla Doğru Adamla Yola Devam” diyerek bizleri yalnız bırakmayan gönüldaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Kırşehir’de tarihi bir günün yaşandık. Kırşehir Türkiye Yüzyılına ve şahlanış dönemine hazır olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Başkan Ünsal yayınladığı teşekkür mesajında “İlk günkü aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla Sayın Binali Yıldırım’ı karşılayan başta teşkilat mensuplarımıza ve tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kırşehirliler bir kez daha tarih yazdı. Bizim siyasetimiz eser, icraat ve hizmet siyasetidir. Teşkilat varsa başarı vardır, kazanmak vardır. Teşkilat varsa zafer vardır. Biz AK Teşkilat olarak bir kez daha gördük ki büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberliğin, ne kadar önemli olduğunun bilincinde bir aileyiz. Bizler yolumuza, çalışmalarımıza durmadan, yılmadan, yorulmadan devam ediyoruz. Bizim yolumuz milletin yoludur. 14 Mayıs seçimleri öncesinde de bu coşkuyu bir kez daha AK Parti Genel Başkan Vekilimiz ve Son Başbakanımız Binali Yıldırım’ın Kırşehir ziyareti ile hissetmiş, yaşamış olduk” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Ünsal, Ahi Külliyesinde özellikle gençlerin Binali Yıldırım’a olan sevgisine de değindi.

Başkan Ünsal, “Türkiye Yüzyılı’nı daha ileriye taşıyacak olan gençlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 14 Mayıs seçimleriyle birlikte yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Bu seçimde gençlerimizin desteğine ihtiyacımız var.  AK Parti Genel Başkan Vekilimiz ve Son Başbakanımız Binali Yıldırım’a burada göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka gösteriyor ki bu davaya güveniniz tam. Hepinize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.(HABER MERKEZİ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR