Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 21:16

AK PARTİ KIRŞEHİR SEÇİM OFİSİ AÇILDI

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2023 11:30
AK PARTİ KIRŞEHİR SEÇİM OFİSİ AÇILDI

 

İl Başkanı Seher Ünsal: “Kırşehir’den iki milletvekili çıkaracağız”

AK PARTİ KIRŞEHİR SEÇİM OFİSİ AÇILDI

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, seçimlerde Kırşehir’den AK Parti’nin 2 milletvekilini çıkaracağını söyledi.

Cacabey Meydanı'ndaki AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı Seçim Ofisi açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi. Seçim Ofisi açılışında konuşan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin Kırşehir’in ve Türkiye’nin hayati öneme sahip olduğunu söyledi.

Günlük parti programı ve ziyaretlerinin yanı sıra seçim ofisinde de partililerle sık sık bir araya geleceklerini anlatan Başkan Seher Ünsal, şunları aktardı:

“Dava ve yol arkadaşlarım, 2.5 yıl önce Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle, ‘Bismillah’ dedik ve yola çıktık. Tüm kademelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız ile ilçelerimizdeki partililerimizle gece gündüz demeden durmadan yorulmadan çalıştık. Çünkü bizler inandık, bizler Recep Tayyip Erdoğan’a inandık ve güvendik. Doğru Adamla yol yürüyor, onunla birlikte Kırşehir’i ve Türkiye’yi kalkındırmaya devam edeceğiz. Kırşehir’den İnşallah meclise 2 arkadaşımızı milletvekili olarak göndereceğiz sonrada kaybedilen Kırşehir Belediyesi’ni de yeniden kazanacağız. Bizler insanımıza hizmet etme, onlara yeni yatırımlar getirmek ve destek olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, son 20 yılda ülkemiz başarıdan başarıya koştu, yollar, hastaneler, binalar yapıldı. Her dönem yeni hizmetler milletimiz için gerçekleştirildi. Şimdi de önümüzde 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri var. Kırşehir’in tam destek olacağına, hizmet vereceğine güvenimiz tamdır.”

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olarak görülen bu seçimlerde Kırşehir den meclise 2 milletvekili çıkaracaklarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek olduklarını göstereceklerini dile getirdi.

Milletvekili Adayı Osman Arslan yaptığı konuşmada, Kırşehir’e hizmet etmenin büyük bir gurur olduğunu belirterek, “Herkesin bildiği gibi ben yıllardır doktor olarak bütün hemşehrilerime en iyi hizmeti vermeye çalışıyorum.  Kırşehirimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde en iyi şekilde temsil etmek ve memleketimizin tüm sorunlarını çözümlemek için bu yola çıktık. 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla bugün karşınızdayım. İnşallah bu seçimlerde Kırşehir’de 2-0 yapacağız” dedi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Kırşehir’de 1. Sıra Milletvekili Milletvekiliadayı olduğunu belirten Necmettin Erkan ise “Bugüne kadar bulunduğum bütkün makamlarda Kırşehirimizin sorunlarının çözümüne katkı sunmaya çalıştım. Bundan sonra da her zaman bu yolda çalışacağım ve hemşehrilerimin sorunlarının çözümüne destek vereceğim. İnşallah 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan seçimlerde şehrimizde partimiz 2 vekil çıkararak Ankara’da sizlerin sesi olacağız. Seçimde Kırşehir’in daha çok hizmet alması için bütün hemşehrilerimin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Son olarak 26. dönem TBMM Başkanı İsmet Yılmaz’da açılış töreninde partililere hitap etti.

Yılmaz, 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem sonrası depremzedelere bir yılda konutların teslim edileceğini anlattı.

Yılmaz, "Hollanda'nın yüzölçümü 41 bin metrekare, Belçika 30 bin kilometrekare. İkisinin toplamından büyük 100 bin kilometrekareden daha fazla 11 ilimizi 13 milyon insanımızı etkileyen deprem bin yılın felaketidir. Bin yılın felaketinde de 360 bin konutu bir yıl içerisinde tamamlayıp depremzedelere vereceğiz. Gücümüz olmazsa bunu yapamazsınız. Güçlü olmazsanız yapamazsınız. Allah için, vatandaşımız ne dediyse yaptık" ifadelerini kullandı.

"YA BATIDAN AFERİN ALMAK İSTEYENLERİN YA DUA ALMAK İSTEYENLERİN YANINDA OLUN"

Muhalefeti eleştiren Yılmaz, "Yedili masanın tek beklediği şey batıdan aferin talep etmek. Ya batıdan ya aferin almak için çalışanların ya da bu milletin duasını almak için çalışanların yanında olacaksınız. Ya terör örgütlerini destekleyenleri destekleyeceksiniz ya da terörle mücadele edenlere destek vereceksiniz. Allah için bunların hepsi doğru. Doğru zamanda doğru adamın yanında olacağız. Recep Tayyip Erdoğan'ı seçeceğiz inşallah" şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR