Mucur Gazetesi
HV
03 MART Pazar 12:39

AK Parti İl Baş­ka­nı Seher Ünsal’dan Yeni Yıl Mesajı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2022 13:17
AK Parti İl Baş­ka­nı Seher  Ünsal’dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, bir mesaj yayınlayarak tüm Kırşehir halkının yeni yılını kutladı.

2023 yılının şehrimiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni eden Başkan Ünsal mesajında şunları ifade etti:

“Kıymetli hemşehrilerim; hep birlikte tarihi hadiselere şahitlik ettiğimiz 2022 yılını geride bırakıyor, çok daha güzel gelişmeleri hep birlikte yaşayacağımız 2023 yılına daha güçlü, inançlı, azimli, kararlı bir şekilde giriyoruz.

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Kadrolarımızla birlikte; Milletimize hizmet yolunda 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

“AK Parti İktidarları olarak, ülkemizi yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme sürecine dahil ederek, ekonomide de tarihi bir dönüşümü başlattık. Altyapısını geçtiğimiz 20 yılda ülkemize kazandırdığımız eser ve hizmetlerin oluşturduğu bu ekonomik dönüşümü kararlılıkla sürdürüyoruz.

“Dünyanın da hayranlıkta takip ettiği TOGG, KIZILELMA, BAYRAKTAR SİHA başta olmak üzere yerli ve milli teknolojik üretimlerimiz ile birlikte KARADENİZ’de doğalgaz,  GABAR’da petrol rezervi 2022 yılında bizleri heyecanlandıran gelişmeler olmuştur.

Geçtiğimiz yılı da, ülkemize ve milletimize hizmet yolunda, dolu dolu programlarla, çalışmalarla, ziyaretlerle, kabullerle geçirdik.

“Her zaman olduğu gibi esnafımızı, çiftçimizi, üreticimizi, sanayicimizi, tüccarımızı; Türkiye’nin büyümesi, güçlenmesi için ter döken, emek veren işçimizi, memurumuzu hiçbir vatandaşımızı sahipsiz bırakmadık.

“Mahalle, hane ve köy ziyaretleri ile hemşehrilerimizle beraber olduk. Gençlerimizle yol yürüdük. Kadınlarımızın hem iş yerlerine hem de sofralarına misafir olduk.

Şehrimizi ve ülkemizi, büyük ve güçlü Türkiye hedefine biraz daha yaklaştırmak için geceli-gündüzlü çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. Son 21 yıldır olduğu gibi 2023 yılında da “AŞKINAN ÇALIŞAN YORULMAZ” inancıyla çalışmaya, koşturmaya devam edeceğiz.

“2023 yılı aynı zamanda Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümüdür. 2023'te milletimizin huzuruna yeni bir sözle çıkıyoruz. Ülkemize bugüne kadar kazandırdığımız eser ve hizmetlerin üzerine Türkiye Yüzyılı’nı inşa etme sözüdür. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını hayalleri hayata geçirmekte kararlıyız.

“2023 yılında ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir seçim yaşayacağız. Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu seçimde de Cumhur İttifakı olarak seçimin galibi olacağız. İnşaallah Türkiye Yüzyılı’nda Güçlü Türkiye Güçlü Kırşehir diyeceğiz. 

“Rabbim yar ve yardımcımız olsun.2022 yılı içinde, tabii afetler başta olmak üzere çeşitli sebeplerle vefat eden tüm vatandaşlarımıza, vatan topraklarını müdafaa ederken şehadete yürüyen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

“Bu yıl içinde doğacak evlatlarımıza, aileleriyle, sevdikleriyle sağlıklı, mutlu, hayırlı bir ömür temenni ediyorum.Bu duygularla bir kez daha 2023 yılının şehrimiz, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.” (HABER: CEMRE BAYRAM)

 

AdminAdmin

YORUMLAR