Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 18:40

Ahi Evran Üniversitesi emektar personellerini unutmadı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-12-2022 10:23   Güncelleme : 17-12-2022 10:31
Ahi Evran Üniversitesi emektar personellerini unutmadı

 

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde 30 yıldan fazla kuruma hizmet eden 30 idari personel için 13 Aralık 2022 tarihinde Senato Salonunda tören düzenlendi. Törene Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, Genel Sekreter yardımcıları ve emeği geçen idari personel katıldı.

Düzenlenen kutlama töreninde konuşan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Prof. Dr. Vatan Karakaya, 30 yıllık bir zaman diliminin az bir süre olmadığını üniversitenin kurumsallaşmasında idari personelin önemli vazifeler yaptığını dile getirerek konuşmasına başladı.

Karakaya, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini bu süreçte birlikte omuzlarda taşıyarak bugünlere geldik. Her ne olursa olsun yaşadığımız tüm sıkıntıları beraber atlattık. Kalite çalışmalarımızda katkılarınız büyük oldu. Bu ailenin büyük bir aile olduğunu ve sizlerin de bu ailenin birer mensubu olduğunuzu her zaman hatırlamanızı isterim. Gerçekleştirmiş olduğunuz başarılı çalışmalardan ve onurlu hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim’’ dedi.

Karşılıklı fikir alışverişinin ve değerlendirmelerin yapıldığı törende son olarak kurumsal aidiyete önem verdiklerini hatırlatan Rektör Karakaya, konuşmasının ardından emektar personele teşekkür belgesi verdi ve tüm çalışanlara teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. (HABER MERKEZİ)

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR