Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 22:48

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Cacabey Meydan'ı Konserlerle şenlenecek!

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2022 13:47
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Cacabey Meydan'ı Konserlerle şenlenecek!

 

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, tüm Kırşehirli

halkını Cumhuriyet Bayramı Konseri’ne davet etti…

 

Kırşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99’ıncı yıldönümü dolayısıyla coşku dolu bir konsere daha imza atıyor.

29 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 18:00’de “Cumhuriyet Hepimizin, Konser Hepimizin” sloganıyla ücretsiz düzenlenen konserlerde sırasıyla Aysel Yakupoğlu ve Onur Akın sahne alacak.

Tüm Kırşehirli hemşehrilerimizi Cumhuriyet Bayramı Konseri’ne davet eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti:

“Hemşehrilerimiz, Kırşehir Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz konserlere yoğun ilgi gösteriyor. Cacabey Meyda’nında bu dönem yaptığımız konserlerimize gençlerimizin de yoğun ilgi gösterdiklerini görmek bizleri mutlu ediyor ve yaptığımız işlerin ve etkinliklerin de doğruluğuna işaret ediyor.Her zaman olduğu gibi bu yıl da Cumhuriyet Bayramı’nda Cacabey Meydanı’nda coşkulu bir konsere daha imza atacağız.Konser programı kapsamında değerli sanatçılarımız Aysel Yakupoğlu ve Onur Akın, 29 Ekim Cumartesi günü Cacabey Meydanı’nda sevenleriyle buluşacaklar.Cumhuriyetimize gönül vermiş tüm hemşehrilerimi Cumhuriyet Bayramı coşkusuna ortak olmaya davet ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız şimdiden hepimize kutlu olsun!”

Saat 18:00’da başlayacak olan programda Kırşehir Belediyesi Abdallar Topluluğu da sahne alacak. Saat 19:00’da Askerlik Şubesi önünden Cacabey Meydanı’na Fener Alayı yürüyüşü gerçekleştirilecek.(HABER MERKEZİ)

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR