Advert
Advert

Uğur Işılak Hangi Yüzle Kırşehir'e Geliyor ?

Uğur Işılak 12 Mayıs'ta Bahar Şenlikleri kapsamında Kırşehir'e gelecekmiş Hadi Uğur Işılak'ta utanma yok , onu buraya getirenlere ne demeli…

Uğur Işılak Hangi Yüzle Kırşehir'e Geliyor ?
Uğur Işılak Hangi Yüzle Kırşehir'e Geliyor ? Admin
Haberin videosu için tıklayın!

   Bu adam daha geçtiğimiz yıllarda çıktığı televizyon programlarında Halk Ozanımız Neşet Ertaş ile ilgili ”Halk Ozanı Değil, Mahalle Sanatçısı” tanımlamasında bulunmadı mı ?
   Ozanlık geleneğinin son ve en büyük temsilcisi olan Neşet Ertaş'a dil uzatacak kadar hadsiz bir ”şarkıcıyı” ne demeye Kırşehir'e getirip bir de üstüne para vereceksiniz.
   Sırf belirli bir kesimi nemalandıralım diye Ustamıza bodrum escort yapılan saygısızlığın bedelini böyle mi ödeteceksiniz ?
Hepinize yazıklar olsun…
   NEŞET ERTAŞ, bırakın Türkiye'yi , dünyaya mâl olmuş bir sanatçıdır.Türklerin ozanıdır.Sanatçıdan öte ozandan öte bir gönül adamı fikir adamıdır.Neşet Ertaş dünya kültür mirası iken sen kimsin Uğur Işılak.Siyasetçiler onun deyişlerini bile mitinglerde kullanırken, parti şarkıcılığı yapan herhangi biri olan Uğur Işılak kalkıp ozanımıza nasıl olur da dil uzatabiliyor? Bu sözleri sarf ettiği dönemde sosyal medyada olsun ekşi sözlük gibi mecralarda olsun çok sayıda eleştiri almıştı bu zat.Uğur Işılak şunu bilmelidir ki ; Neşet Ertaş ”Saray Ozanı ” olmamıştır.NEŞET ERTAŞ  halkının ozanıdır.Umarım bu hadsizliğinin üzerine bir de gidip Ustamızın mezarını ziyaret etmez.
   Uğur Işılak'ı buraya getirenler Ustamızdan utanmayacaklar mı ?Sevgili rektör, Kırşehir'e rektör olmak için önce Kırşehir'i özümsemen gerekiyor !
    Madem öyle biz de hatırlatalım Uğur Işılak 12 Mayıs saat 20:00 'de konser verecek. Kırşehirlilerin gereken cevabı vereceğinden hiç şüphemiz yok !

mucur mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi kırşehir mucur haber neşet ertaş ahi evran üniversitesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mehmet kahraman     2016-04-29 uğur ışıldakmısınız, uğur fırıldakmısınız her kimseniz, o talihsiz sözlerinizden dolayı özür dilemezseniz, kırşehire gelmenizi istemiyor, sizleri kınıyoruz..........
Ali Haydardedeoğlu     0000-00-00 Her seçimde parti parti dolaşan belli bir fikriyatı oluşmamış fikirsiz omurgasiz kim oluyorsa Bu halka mal olmuş milletin değeri olan Neşet Ertaş'a dil uzatıyor Kırşehir senin gibi ne olduğu belirsiz paragöz ahlaki değerlerini paraya satanlara gereken cevabı verir sadece sana değil seni oraya getirenlerede Neşet Halkın milletin ta kendisidir kimse onu heleki senin gibi dalkavuklar itibarını sarsamaz ne diyor usta Altın yere düşmeyinen pul olmaz sen Pul bile değilsin Uğur...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi