Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 21:13

İYİ Parti Kırşehir İl Teşkilatı Mucur Belediye Başkan Aday Adayları İle Esnaf Ziyareti Yaptılar

Mucur İyi Partiden adaylık için başvuran üç aday adayı var!

SİYASET
Giriş Tarihi : 10-11-2023 14:45
İYİ Parti Kırşehir İl Teşkilatı Mucur Belediye Başkan Aday Adayları İle Esnaf Ziyareti Yaptılar

    31 Mart Seçimlerine yaklaşılırken partilerde aday adayları belli olmaya başladı. Dün İyi Parti teşkilatı aday adayları ile birlikte Mucur’da esnaf ziyaretinde bulundular.

    Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, 31 Mart seçimlerinde Mucur’da İyi Partiden üç kişinin aday adayı olduğunu açıkladı. Göçen; “ Bu güne kadar il binamıza gelip bizlere aday adayı olduğunu açıklayan üç kişi var. Mucur bizim için önemli bir ilçemiz. Mucur’a bizde önem veriyoruz. Aday adayı olarak çıkan arkaşlarımıza başarılar dilerim” dedi.

    Bir çok esnaf ziyaretinde bulunan İyi Parti Teşkilatı, hem halkın nabzını tuttu hemde aday adaylarını tanıttı.

    Esnaf ziyaretinden sonra açıklama yapan İl Başkanı Müfit Göçen şunları kaydetti; “ Mucur ilçemizin bende önemli bir yeri var. Çocukluğumun büyük bir kısmı Mucur’da geçti. Mucur’un bu hale gelmesi bizleri çok üzüyor. Bizde adayımızla seçimleri kazanıp ilçemizi istenilen güzel günlerine ulaştırmak istiyoruz.

    Mucur için bizlere Belediye Başkanı aday adaylığı için üç kişi başvurdu. Hilmi Öcalan, Işık Şimşek ve Yaşar Yılmaz partimizden aday olmak istiyorlar. Bizde kamu oyu yoklaması yaparak Mucur ilçemizde adayımızı belirleyeceğiz. İlçemize ve partimize hayırlı olur inşallah” dedi.

Habar: SAİT UYAR

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR