Advert
Advert

Burası Trafik Kurallarının Olmadığı Köy mü? Yoksa Trafik Kurallarının Olduğu İlçe mi?

Mucur İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçenin düzeninden sorumlu değil mi?

Burası Trafik Kurallarının Olmadığı Köy mü? Yoksa Trafik Kurallarının Olduğu İlçe mi?
Burası Trafik Kurallarının Olmadığı Köy mü? Yoksa Trafik Kurallarının Olduğu İlçe mi? Admin

İlçemizde sürekli problem yaşanılan trafik artık çıkılmaz bir hal aldı. İlçe emniyet müdürlüğü sadece kota doldurmak için çevirme yaparken, ilçenin merkezi rezalet durumda.
     Resimlerde gördüklerimiz sadece bir kısmı. Trafik kuralları olmayan köylerimizde olduğu gibi halkımız arabalarını adeta yolun ortasına atıp gidiyor. Park yasağı olan yerlerde park yapılıyor hatta bu park üçlü hale geliyor, trafik ekipleri aynı yol üzerinde gitmesine rağmen görmezden geldiği iddia ediliyor. 
     İlçede trafiğin içler acısı bir durumda olmasına yetkililerden tek bir hamle gelmezken, halkımızda başıboş kalmış mantığı ile araçlarını buldukları her yere bırakıyorlar. 

Resimde gördüğünüz park yasak levhasının hemen altına park ediliyor, hatta saatlerce bu araç orda kalıyor bizim trafik ekiplerimiz neredeler kimse bilmiyor. 
    Bu başıboşluğu hangi kurum düzeltecek peki? Daha öncede gazetemiz olarak bu konuları dile getirdik. Getirdik ve ne oldu; “ Trafik ekipleri ana cadde de gün boyunca anons etti, anons etmesine rağmen herkes yine kafasına göre davrandı. Bir hafta sonra yine her şey aynı. Yine herkes aracını bulduğu yere bırakıp gitti. "
    Eeee şimdi soruyoruz kardeşim siz bu ilçede ne iş yaparsınız? Siz bu ilçeden sorumlu değil misiniz? İlçemizin atanmış bir Emniyet Müdürü Olmadığı için mi bu halde? Vekil olarak bakan amir nasıl olsa geçici geldik mi diyor? Ehliyetsiz araç kullananlara, patpat denilen egzozlarla gezilmesine, Üniversite önünde sıfır çizen arabalara, nasıl izin veriliyor? 
    Halk bu trafik düzeninden, yani düzensizliğinden artık bıkmış halde. Halktan büyük tepki var. “Defalarca şikayet edilmesine rağmen kimsenin umurunda bile değil.  Bir başı boşluk almış başını gidiyor ilçede. Buna birisi dur demeyecek mi Allah aşkına. Yollardan geçmek çok zor bir hal alıyor. Bizlerde de büyük suç var ama bu düzensizliği biz değil emniyet çözmeli” diyorlar. 

   Komu oyunun takdirine bırakıyoruz ve gazetemiz olarak bu konuyu takip etmeye devam edeceğiz.

Haber: Sait Uyar

mucur mucur haber kırşehir mucur haber mucur trafik sait uyar mucur haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mehmet     2017-06-06 Bu sitede aynı haber 4 kere yapılmış. onların yorumunda nedense hiç ceza falan muhabbeti geçmiyor. ne hikmetse bu haberde ceza yemişsiniz diye yorumlar yapılıyor. şimdi bu yorumları yapan belliki ilçede ki polis arkadaşlar. ceza yese dahi vatandaştan kim bilecek ki. bu yorum yapanlar ne kadar komik :) delikanlı olun isminizi yazıp yorum yapın. vatandaş falan diye değil.
vatandaş     2017-06-06 park sorunu sadece mucur da değil tüm Türkiye de var ancak polis kime ceza uygulasa onun sesi çıkıyor bencede size ceza yazmışlar ondan dile getiriyorsunuz yok sa park trafik kimsenin umrunda değil
yiğit     2017-06-05 Mucurun trfik sorunu bitmez kardeşim halkın bilinçli olması lazım..daha sonra kurumlardan görevbeklemek lazım önce belediye sonra diğer kurumlar...ceza ile çözülcekse bu sorun polis yazssın cezasını..sonrada onu ara bunu ara olmasın ama..basın, belediye, emniyet birlikte çalışsın birlikte çözsünler bu sorunu, takip edelim..
Selim     0000-00-00 Trafik polisi gorevini yapmiyor bence herkese aynı uzaklıkta olamıyor bu yuzden ne egzoz sesimiz eksik oluyor ne havalı korna sesimiz ne de park sorunumuz bazen polis bile 2.parkı yapiyor once trafik polisi egitilmeli. Cok güzel bi konuya deginmişsiniz teşekkürler..
Aydan d.     0000-00-00 Geç kalınmış bi haberdi bence teşekkürler haber için umarım işe yarar artık
Mucur     0000-00-00 Halk çok bilinçli esnaf 10 numara herşeyimiz tam emniyet mi kusurlu bi tek kafaya vura vura bişey öğretemezsin her kişinin başına bi polis mi konulması lazım
mucur halkı     2017-06-05 ceza yediğiniz söyleniyor bu yüzden mi yazıldı acaba??
Rasim     0000-00-00 Emniyet mi suçlu sadece eğitim şart ençok ya size
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi