Advert
Advert

Mehmet Öncel Mucur'u Yaktı

Öyle bir atama yapıldı ki Mucur doktorsuz kaldı ve atanan doktorda dahil kimsenin haberi bile olmadı.

Mehmet Öncel Mucur'u Yaktı
Mehmet Öncel Mucur'u Yaktı Admin

   Türkiye de olduğu gibi Kırşehir’de de sağlık camiası daha doğrusu hastane birimleri yeni bir oluşum içerisinde girdi. Kamu hastaneleri birliği oluşturuldu. Kamu hastaneleri sağlık çalışanlarına 2’şer yıllık sözleşmeler halinde çalıştırmayı ve performansı ön gören bir sistem. daha da güzel tarafı Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliğinin Türkiye Çapında birinci olmasıdır.

   Kırşehir kamuoyunda Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Mehmet Öncel’in görevden alındığına dair dedikodular  konuşuluyor. Genel Sekreter Mehmet Öncel, dedikodular doğru ise gider ayak ilçemizi yaktı. Peki bir yönetici nasıl kendi sıkıntılarını iş hayatına yansıtır, bu ne kadar ahlaklı bir durum tartışılır.

   İlçemiz devlet hastanesinde görev yapmakta olan Kadın Doğum Uzmanı Doktor Suat Turgutalp’ı buradan alarak, Kırşehir’e görevlendirdi. Salı günü gerçekleşen bu olayda, doktor Turgutalp'da  dahil haberinin olmadığı da iddia edilirken, Mucur Devlet Hastanesini bu duruma neden getirildiği düşündürücü.

KASITLI MI, İYİ NİYETLİ Mİ?

 

Bu atamanın ardından vatandaşlar büyük bir tepki göstermekte.  Öncel’in kasıtlı ve art niyetli bir davranış içerisinde olduğunu düşünün vatandaş bu konu hakkında yetkililerin müdahale etmesini istediler. Yine söz konusu atama yapılırken, Mucur Başhekimi Doktor Halim Koçpınar’ın ise Kadın Doğum Uzmanı Suat Turgutalp’in yer değişikliğinden haberlerinin dahi olmadığı, Koçpınar’ın Mucur Başhekimi yani o hastanenin herşeyinden sorumlu olmasına karşın, hiç bir şekilde fikrinin dahi alınmadığı da söyleniyor.

mucur gazetesi mucur haber mucur haberleri mucur hastanesi mehmet öncel
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi