Mucur Gazetesi
HV
05 TEMMUZ Salı 03:57
YOL DURUMU
1Anadolu Otoyolunun Bolu Batı Kavşağı (K22) -D100 Ayrımı-Bolu Batı kavşağı bağlantı yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle bağlantı yolu trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Bolu-Doğu ve Abant kavşakları üzerinden sağlanmaktadır.
2Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolunun Gelibolu-Lapseki istikameti 0-1.km.leri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle 00:00-06:00 saatleri arasında ulaşım her iki yönde tek şeritten sağlanacaktır.
3Nallıhan-Beypazarı yolunun 6-9.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Belören-Hadim yolunun 14-17.km.leri arasında Eyiste Viyadüğü yapım çalışmaları nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Çorum-Ankara yolunun 37-38.km.leri (İskilip Kavşağı-Osmancık Kavşağı) arasında farklı seviyeli kavşak çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Cide-Şenpazar-Ağlı yolunun 47-69.km.leri arasında muhtelif kesimlerdeki sel tahribatlarının yapım-bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Yolu kullanacak sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
7Erzincan-Aşkale yolunun 3-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Sivas-Kangal-Gürün Ayr. yolunun 1-2.kmleri arasında yapılacak olan yatay sondaj çalışması nedeniyle Kayseri istikametine ulaşım tek şeritten sağlanacaktır.
9Bingöl-Genç yolunun 0-43.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 23.km.sinde bulunan Kopmuş tünelinde yapılacak olan elektrik sistemi bakım onarım çalışması nedeniyle 05.07.2022 tarihinde 08:00-17:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.