Mucur Gazetesi
HV
14 HAZİRAN Cuma 08:47

Ekicioğlu bayram ziyaretlerinde bulundu

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 9-12 Temmuz tarihlerinde yaşanan Kurban Bayramı öncesi, Arife günü, Vali H. Mete Buhara ve CHP Kırşehir milletvekili Metin İlhan’la birlikte Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ni ziyaret ederek Şehitlerimiz için dua etti. Başkanımız Ekicioğlu, burada Şehit ailelerimizin de Bayramlarını kutladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2022 15:13
Ekicioğlu bayram ziyaretlerinde bulundu

 

Başkan Ekicioğlu, Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ni ziyaretinin ardından Sevgi Evleri ve Huzurevini de ziyaret ederek çocuklarımızın ve büyüklerimizin Bayramlarını kutladı. Başkan Ekicioğlu, milletvekilimiz Metin İlhan’la birlikte daha sonra Kurban Pazarını da ziyaret ederek Pazar esnafı ve Kırşehirli hemşehrilerimizle görüşerek Bayramlarını kutladı. 9 Temmuz 2022 Cumartesi günü Ahi Külliyesi’nde kılınan Bayram Namazının ardından Kırşehirli hemşehrilerimizle Bayramlaşan Başkan Ekicioğlu, Kurban Bayramı’nın ikinci günü ise milletvekili Metin İlhan ve CHP İl Başkanı Baran Genç ile birlikte CHP İl Başkanlığındaki Bayramlaşma Programına katıldı. “Gücümüz birlikteliğimizden geliyor” diyen Başkan Ekicioğlu, tüm partililerin ve hemşehrilerimizin Bayramlarını kutlayarak iyi bir Bayram geçirmelerini diledi. Öğleden sonra milletvekili İlhan ve CHP İl Başkanı Baran Genç ile birlikte Kurancılı Beldesine geçen Başkan Ekicioğlu, CHP Kurancılı Yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Kurancılılı hemşehrilerimizle Bayramlaştı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Bereketin, birlikte olmanın, paylaşmanın ve dayanışmanın işareti olan bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar birlikteliğe, paylaşmaya ve yardımlaşmaya kapı aralanan günlerdir. Hiçbir çocuğumuzun yatağına aç girmediği barış, kardeşlik ve dayanışma ruhunun hüküm süreceği nice Bayramlar umuduyla tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR