Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 22:17

"Kırşehir Belediyesi olarak toplu ulaşım sistemini önemsiyoruz"

Kapalı Durakların şehrimizin muhtelif yerlerine yerleştirildiğini ifade eden Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, “Kırşehir halkı her şeyin en iyisine; en modern olanına layıktır.” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-06-2022 09:58

Başkan Ekicioğlu, açıklamasında şunları ifade etti: “Bilindiği üzere göreve geldiğimizde ihalesi yapılan ancak ödeneği ayrılmamış olan kent içi akıllı ulaşım sistemini devir alarak son noktaya geldik. Şehrimizde sizlerin de gördüğü gibi trafik ışıkları kontrol ve denetleme levhaları kameralar ve yaya geçitleri sisteme uygun bir şekilde hazırladık.

                Biz, Kırşehir Belediyesi olarak toplu ulaşım sistemini önemsiyor ve halkımızın da bu hizmetten en iyi şekilde faydalanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak, 20 Haziran 2021 Pazartesi günü şehrimizin muhtelif yerlerine Kapalı Duraklarımızı yerleştirdik. Amacımız, Kırşehirli hemşehrilerimizin kışın soğuklarda ve rüzgârda, yazın ise güneşten olumsuz etkilenmemeleri ve Belediye halk Otobüslerinden en iyi şekilde yararlanmaları. 2019 yılında göreve geldiğimizde, 12 Kapalı Durak yerleştirerek halkımızın hizmetine sunmuştuk. Şimdi ise bu Duraklarımıza 10 adet yeni Kapalı Durak daha eklemiş olduk. Her şey Kırşehir ve Kırşehirli hemşehrilerimizin ulaşım olanaklarından en iyi ve en sağlıklı bir şekilde yararlanması içindir."

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR