Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 21:52

Ameliyathane Hemşireliği Programı düzenlendi

Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ameliyathane Hemşireliği Programı düzenlendi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-06-2022 10:06
Ameliyathane Hemşireliği Programı düzenlendi

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen programa; İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan Değirmencioğlu, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Yetiş, Başkan Yardımcısı Dr. Enis Behiç Yaşlı, Hastane Başhekimiz Doç. Dr. Ali Güneş, Başhekim Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Bilal İlanbey ve Dr. Öğr. Üyesi Erkan Dulkadiroğlu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Emine Başdoğan, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Alan, Kalite ve Destek Müdürü Ayça Atik ve Müdür yardımcıları ve personel katıldı.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ilk kez düzenlenen eğitimde Kuşadası Devlet Hastanesi’nde 1, Kaman Devlet Hastanesinde 3 ve Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2 kursiyere 96 saat 12 gün teorik, 80 saat 10 ameliyathane programı tamamlandı.

Eğitim sonrası başarılı olan personele İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan Değirmencioğlu, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Ali Güneş ve Sağlık Yöneticileri tarafından sertifikaları takdim edildi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR