Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 21:44

Boztepe’de toplantı yapıldı

Boztepe’de toplantı yapıldı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2022 14:54
Boztepe’de toplantı yapıldı

Boztepe, İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Boztepe Kaymakamı Nurettin Yavuz başkanlığında Gazi Osman Öztürk Çok Programlı Anadolu Lisesi Toplantı Salonu'nda yapıldı.

        5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 40. maddesi gereğince yapılan toplantıya Boztepe kamu kurum ve kuruluş amirleri katıldı.

       Toplantıda; Kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin arttırılması, emniyet ve asayiş hizmetlerinin etkin şekilde devamlılığının sağlanması, kurumlar arası yardımlaşma ve işbirliğine önem verilmesi konularının yanında tasarruf tedbirlerine uyulması, personelin eğitimine ve vatandaşla ilişkilerine önem verilmesi konuları görüşülerek karara bağlandı. Ayrıca yaz mevsiminin gelmiş olması nedeniyle yangınlar konusunda daha duyarlı olunması, yangınlara zamanında ve geciktirilmeden müdahale edilmesi için vatandaşların muhtarların ve kamu personelinin bilgilendirilmesi kararlaştırıldı. (Haber Merkezi)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR