Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 22:21

Ekicioğlu personelleri ödüllendirdi

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Fen İşleri Müdürlüğü personelleri Operatör Hüseyin Pirihan ve Hakan Kaya ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü personeli Su Kanal Ekip Çavuşu Emin Çelik’e performans ödüllerini verdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-06-2022 15:50
Ekicioğlu personelleri ödüllendirdi

Fen İşleri Müdürlüğünde gerçekleştirilen ödül töreni öncesi Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu ile birlikte Belediye personelleri ile kahvaltı yapan Başkan Ekicioğlu “Belediye olarak tüm personellerimizle birlikte Kırşehir halkına hizmet üretmeye devam ediyoruz. Kırşehir halkının hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmesi için de tün personellerimiz görev ve sorumluluk bilinciyle çalışmalarını yürütüyorlar.” diyerek şu açıklamada bulundu:

“Hepinizin bildiği üzere Belediye hizmetlerimiz için çalışanların büyük bir bölümünü Şirket elemanlarımız oluşturuyor. Biz de Şirket elemanlarımızı teşvik etmek, iş verimliliğini arttırmak ve kamu malının daha iyi kullanılması ve sahip çıkılması adına böylesi bir ödüllendirme yöntemini hayata geçiriyoruz.

Hem Kamu malını iyi kullanan hem de verili çalışan arkadaşlarımızı teşvik etmek amacıyla kendilerine küçük bir hediyemiz olacak.

Biz, Türkiye koşullarında, özellikle de emek yoğun çalışan arkadaşlarımızın büyük zorluklar yaşadıklarını biliyoruz. Ülke olarak ağır ekonomik koşullar altında tüm çalışan kesimler zor bir süreçte. Bunları iyileştirmek de elbette ülkeyi yönetenlerin, Kamuyu yönetenlerin; herkesin ortak görevi.

Biz de çalışanlarımızın daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Teşvik amaçlı bugün üç arkadaşımıza verdiğimiz Çeyrek Altından oluşan hediyemizi farklı zamanlarda diğer çalışanlarımıza da vermeyi düşünüyoruz.

İş verimliliği açısından böylesi uygulamaların teşvik edici olmasını umuyorum. Ve tüm çalışanlarımıza destek vermek de hepimizin görevi. Kamu malını doğru kullanmak adına böylesi uygulamaların olumlu sonuçlar getireceği düşüncesiyle tüm çalışanlarımıza da teşekkür ediyorum.” 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR