Mucur Gazetesi
HV
07 ARALIK Perşembe 08:58

Uyar'dan, Ekicioğlu'na iade-i ziyaret

Uyar'dan, Ekicioğlu'na iade-i ziyaret

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 15:23
Uyar'dan, Ekicioğlu'na iade-i ziyaret

                25 Mayıs 2022 tarihi itibarı ile Çınar Kırşehir Gazetesi'nde imtiyaz sahibi olan aynı zamanda Mucur Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Uyar geçtiğimiz günlerde ziyaret eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na iade-i ziyarette bulundu. Geçtiğimiz gün Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Kırşehir'de yerel basın sorunları da masaya yatırıldı.

                Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Uyar, gazetecilik mesleğinin zorlu yönlerinden bahsettiği ziyaretinde; "Gazetecilik yaşamın ta kendisidir. Yaşamdan alır, yaşam verir; gerçeğe, hakikate can olur. Yaşamın renkliliğine, farklılığına, çok sesliliğine, çoğulculuğuna inanıyoruz ve özgür yaşama... Yeni bir yaşam için özgür bir yaşam için yola çıkıyoruz. Zorlu bir alana adım attığımızın farkındayız. Adımız Çınar. Yolumuz uzun; ama yaşamı tecrübelerle dolu gazetecilerle geliyoruz. Gerçeğe asla sırtını çevirmemiş, bıkmadan, usanmadan, gerçeğin üstüne üstüne yürümüş kadrosuyla her gün hayatın içinden haberler taşıyacağız. Gerçeğe ulaşmanın ve ulaştırmanın emekçileri olacağız. Sadece bir grubun değil; çocukların, gençlerin, kadınların, emekçilerin, işsizlerin, öğrencilerin, kısacası herkesin ve her şeyden önce doğamızın, coğrafyamızın, ülkemizin sesi olacağız... Yolunuz, yolumuz açık olsun!” dedi.

                Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu ise konuşmasında; "Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Gazeteci kardeşlerim görevlerini yerine getirirken yardımcı olmak da hepimizin görevidir. Vatandaşımızın doğru ve tarafsız haber almasını sağlamak adına zaman, mekan gözetmeksizin cefakârca çalışan, ilimize değerli katkılar sağlayan Çınar ekibine hayırlı olsun diyor, başarılarının devamını diliyorum. Mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları doğrultusunda ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışıyla görevlerini özveriyle yerine getiren Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Uyar'ı da Çınar'a katacağı yenilikler için başarılar temenni ediyorum" dedi.

               

 

AdminAdmin

YORUMLAR