Mucur Gazetesi
HV
04 ARALIK Pazar 07:45

Sürmeli'den, Uyar'a hayırlı olsun ziyareti

Sürmeli'den, Uyar'a hayırlı olsun ziyareti

Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 30-05-2022 15:25   Güncelleme : 30-05-2022 15:25
Sürmeli'den, Uyar'a hayırlı olsun ziyareti

                Kırşehir Memleket Gazetesi ve Yeşilyurt Gazetesi Sahibi Murat Sürmeli, Çınar Kırşehir Gazetesi Sahibi Sait Uyar'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

                Kırşehir'de yerel basın sorunlarının masaya yatırıldığı ziyarette, Kırşehir'de yayın hayatına 25 Mayıs tarihinde  gerçekleşen İmtiyaz Sahibi değişikliği ile Sait Uyar ile yepyeni bir vizyon kazanan Çınar Kırşehir Gazetesi'nin bundan sonraki yayın hayatının da başarılarla dolu olacağına inandığını kaydeden Murat Sürmeli, Çınar Kırşehir Gazetesi'nin uzun soluklu, objektif ve duyarlı yayın anlayışı ile Kırşehir'in nabzını tutmaya devam edeceğini dile getirdi.

                Çınar Kırşehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Uyar ise yaptığı konuşmasında Murat Sürmeli'ye gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ederek, "Güçlü kadrosu ve tarafsız yayın anlayışıyla dolu dolu sekiz sayfa yayınlanacak olan gazetemizin memleketimize, milletimize ve ülkemize, ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu gazete kimseden çıkar, menfaat beklemeden, rant peşinde koşmadan ilkeli, dürüst ve objektif gazetecilikten ödün vermeden yayın hayatını sürdürecektir.

"Gazetemiz daima doğrunun ve haklının yanında, haksızın karşısında olacak ve ilkeli, tarafsız, bağımsız bir çizgide yayın hayatına devam edecektir. Bu konuda değerli okuyucularımızın da desteğine ihtiyacımız var. Vatandaşın sesi olan gazetemiz tüm Kırşehirli hemşehrilerimizin desteğine de açıktır. Haber değeri taşıyan en küçük bilgiyi, belgeyi, gelişmeyi gazetemizde değerlendirmeye çalışacağız. Çınar Kırşehir, vatandaş odaklı yayın çizgisinden ödün vermeden yayın yaşamını sürdürme kararlılığındadır. Kırşehirli vatandaşlarımız başta olmak üzere Bölgedeki tüm vatandaşlarımızın sesi, soluğu olmaya ve kalemini eğip bükmeden doğruları yazmanın azami çabasında olacaktır" diye konuştu. " dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR