Mucur Gazetesi
HV
03 MART Pazar 11:04

Mucur Yeni Belediye Binası Hızla Yükseliyor

Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 15-06-2020 13:02   Güncelleme : 15-06-2020 13:02
Mucur Yeni Belediye Binası Hızla Yükseliyor

İl ç e m i z d e y a p ı m ı devam eden Mucur Belediye hizmet binası hızla yükselmeye devam ediyor. Ocak ayında yapımı başlayan hizmet binasının kaba inşaatı neredeyse bitti. Sözleşme tarihine göre 2021 yılının 5. Ayında teslim edilmesi gereken bina yılsonunda teslim edilebileceği öğrenildi.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz koltuğa oturduğu ilk günden bu güne verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Mucur Belediye Binası, Mucur Belediyesi Ekmek Fırını, Çevre Temizliği, Doğalgazın tüm Mucur halkının kullanması gibi projeleri başlatan Yılmaz, yakın zamanda altyapı ve üst yapıyı da tamamlamayı planlıyor. Mucur Belediyesi hizmet binası Mucur'a yakışır bir bina olacağını belirten Yılmaz, “Mucur için elimizden geleni yapıyoruz. Bir harabe devir aldık ama çok şükür anlımızın akıyla sorunları bir bir çözmeye başladık” dedi.
    Yılmaz projelerin devamının geleceğini belirterek şunlara değindi; “Mucur Belediyesi yeni hizmet binamız hızlı bir şekilde devam ediyor. Yüklenici firmamız hızlı bir şekilde binayı yükseltiyor. Bir aksilik çıkmazsa teslimat tarihinden önce teslim edebileceklerini söylediler. Mucur'a yakışır bir hizmet binası olacak. Hizmetlerimiz bunlarda sınırlı değil tabi ki. Yapılmaz yapılamaz denilen ne varsa yapmaya başladık yapacağız da bundankimsenin şüphesi olmasın. Hep dedim biz Mucur için çalışmaya geldik. Bizler için eleştiriler oluyor. Olması da normal tabiki. Halkımız bizi buraya çalışmamız için seçti ve beklentileri yüksek. Bizde bu beklentileri boşa çıkarmamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Projelerimizi gerçekleştirmek için yoğun bir gayret gösteriyoruz ama bu dönemde Covid-19 sorununun patlak vermesi ile diplomasi de durgunluk oldu. Bizlerde buna karşın projelerimiz için yazışmalarımızı sürdürüyoruz. Birçok projemizde sona yaklaştık. Bu projelerimizi
tamamlamadan açıklamak istemiyoruz ama tüm Mucur halkı şunu bilsin ki Mucur çok değişecek” dedi.
(SÜMEYYE KILIÇ)

AdminAdmin

YORUMLAR