Mucur Gazetesi
HV
03 MART Pazar 13:07

Tekkent'te Vatandaşa Sabah Sürprizi

Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 13-08-2020 12:12   Güncelleme : 13-08-2020 12:12
Tekkent'te Vatandaşa Sabah Sürprizi

İlçemiz Osmangazi(Tekkent) Mahallesinde Mucur Belediyesi yol çalışmalarına başladı. Yılardır yol sorunu yaşayan ve bir türlü yollarının yapılmadığından yakınan Tekkent sakinleri sabah saatlerinde başlayan yol çalışması ile mutlu oldular.
Yol çalışmasının bizzat başında duran ve kontrol eden Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, 'seçim zamanında vatandaşlarımıza söz vermiştik ve sözümü tuttuk' dedi.

Yılmaz; “Uzun yıllardır Tekkent'te yol sorunu yaşanıyordu. Bizlerde seçim zamanında vatandaşlarımıza kazanırsak yolunuzu yapacağız diye söz verdik. Allah'ın izniyle bugün sözümüzü yerine getiriyoruz. Tekkent'te oturan vatandaşlarımıza sabah sürprizi yaptık. İş makinalarını gören vatandaşlar hep şaşırdı hemde sevindi. Yıllardır tozdan dolayı çok şikayet ettiler. Unutulduklarını belirttiler ama bizler Ak Parti Belediyeleri olarak Gönül Belediyeciliği yapıyoruz. Hiçbir vatandaşımızı, belediye mücavir alanında olan hiçbir yerimizi unutmayız. 20 bin metre kare yol yapımı yapacağız. Biraz eksiğimiz kalacak ama zaman içinde onu da tamamlayacağız. Öncelik olarak vatandaşlarımızın kapı önlerini aldık. Daha sonra da ana yolların yapımını yapacağız inşallah. Bu süreçte bizlere destek veren Kırşehir Milletvekilimiz Mustafa Kendirli'ye, Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan'a, Mucur Kaymamamız Faruk Erdem'e ve Kırşehir Ak Parti İl Başkanımız Muzaffer Arslan'a
desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Tekkent'te ikamet eden vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Yol çalışmalarına Ankara Milletvekili Hacı Turan ve Mucur Kaymakamı Faruk Erdem de katıldı. SÜMEYYE KILIÇ

AdminAdmin

YORUMLAR