Advert
Advert

Mucur'da Değişim Rüzgarları Esiyor

Yılmaz; “Mucur’un her bir karışını bizler düzelteceğiz”

Mucur'da Değişim Rüzgarları Esiyor
Mucur'da Değişim Rüzgarları Esiyor  Admin

     Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yılmaz açıklamasında; "Daha yaşanabilir bir Mucur için çalışmalara aralıksız olarak devam ediyoruz. Osmangazi mahallemizde parke yapım işleri tüm hızıyla devam ediyor.

    Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Mucur'un daha yaşanabilir hale gelmesi noktasında çalışmaların aralıksız şekilde sürdürüldüğünü dile getirdi. Yol yapım çalışmalarının yanı sıra vatandaşlara daha iyi ve kaliteli hizmet verme noktasında Zabıta araç filosunun da genişletildiğini ifade eden Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yılmaz açıklamasında; "Daha yaşanabilir bir Mucur için çalışmalara aralıksız olarak devam ediyoruz. Osmangazi mahallemizde parke yapım işleri tüm hızıyla devam ediyor" şeklinde bilgiler aktardı.

    Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yılmaz; "Kısa zaman içerisinde tamamlamayı ve vatandaşımızın mağduriyetini gidermeyi planlıyoruz. Hemşehrilerimizin daha huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yine hizmet noktasında da hayırsever bir vatandaşımız ve belediyemizin birlikte yaptıracağı Eski İmam Hatip Lisesi'nin oradaki çeşmede tadilat ve çevre düzenlemesi başlamıştır. Vatandaşımızın bu çeşmeden daha hijyenik şartlarda su temin edebilmesi için harekete geçtik. Tadilat çalışmaları kapsamında göze daha hoş gelen, dekoratif bir alan oluşturacağız. Hayırsever vatandaşımıza, belediye olarak bu çeşmenin restorasyonuna ortak olduğumuz için teşekkür ediyoruz. Yapılan hizmetlerin halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. SEYİT YILMAZ

mucur mucur haber mucur haberleri kırşehir mucur haber mucur gazetesi atılgan yılmaz
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi