Mucur Gazetesi
HV
05 TEMMUZ Salı 22:04

Mucur Misafirini Uğurladı, Mucur, Atılgan Yılmaz İle İktidar Partisini Seçti

SİYASET
Giriş Tarihi : 01-04-2019 08:21   Güncelleme : 01-04-2019 08:21
 Mucur Misafirini Uğurladı, Mucur, Atılgan Yılmaz İle İktidar Partisini Seçti

31 Mart seçimlerinin galibi Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre MHP adayına küçük fark atan Yılmaz, Mucur Belediye Başkanı oldu.
     Mucur'da Ak Partiden seçime giren Atılgan Yılmaz 10 yıl aradan sonra tekrar Belediye başkanı oldu. Mucur'da bir ilk istatistik yok olurken bir diğer istatistik değişmedi. 10 Yıl aradan sonra tekrar Belediye Başkanı seçilen Atılgan Yılmaz Mucur'un tarihinden bu güne bir istatistiği yıktı. Mucur'da dışarıdan gelen bir adayın kazanamaması istatistiği de devam etti.
    Vizyon projeleri, yapıcı konuşmaları ve Gönül Belediyeciliğine aday olduğunu belirten Yılmaz, 31 Mart seçimlerinde  belediye başkanı seçildi. 
    
Atılgan Yılmaz; “Mucur'u iktidarla buluşturduk çok şükür. 10 yıl aradan sonra tekrar belediye başkanı olmak benim için gurur verici bir olay. Çok emek verdik çok çalıştık. Benimle birlikte emek veren çok kardeşlerim var. Hepsine buradan teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. 
    Mucur'u iktidarla buluşturalım istiyorduk. Bu yolda mücadele verdik ve Mucur halkı kendine yakışanı, en doğrusunu yaptı ve Mucur Ak Belediyecilikle tekrar buluştu. Aslında işimiz şimdi daha zor. Mucur'a 41 proje hazırlamıştık, bunların hepsini Allah nasip ederse yapacağız. Projelerimizi vakit geçirmeden hemen hızlıca çözmek istiyoruz. 
    Mucurumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
    Mucur'da sevinç gösterileri meşalelerle kutlandı. Geç saate kadar kutlama yapıldı. Yıllardır iktidar partisinden uzak olan Mucur 31 Mart seçimlerinde iktidarla buluştu. 

Sümeyye kılıç

AdminAdmin

YORUMLAR
Köksal 3 yıl önce
Belediye yol geçen hani gibi başkanım havadan para kazanan şu işçilere bi çeki düzen ver allah aşkına. sirf bu yüzden sana oy verdim
Şükran 3 yıl önce
Ali beyin işe aldığı elemanlar köşker beye seçim kaybettirdi. İstifa etmekte bir erdem bilene anlayana yada işçi kadrosunda memurluk yapanları asli vazifelerini yaptırmak atılgan bey e düşyor .iş bulma kurumu gibi her oda da 5 /6 kişi atın gitsin Tebrikler hepimizin belediye başkani mucur 10 yilda köye dönmüş
Adil 3 yıl önce
Misafir geldi misafir gitti başımızın üstünde yeri var.ama IYI ilçe başkanı seçimde kime yattı. Kendi adayına oy vermediği kesin ... IYI nin başkanı da YOLCU demedi demeyin saygılar (IYI genel merkezine de bildirdik)
IYI 3 yıl önce
Iyi de ağam bir şey kafamıza takılıyor.IYI ilçe başkanı ve KARAKAYA lar ın oyu IYI partide yok. Umut başkan ı çıkarıp destek vermediniz.IYI lerin yanında başında işin yok KARAKAYA istifa......
Ibrahim 3 yıl önce
Hayırlı olsun hak yerini buldu.. belediyenin cılkı çıkmıştı biraz çeki düzen gelir memurdan çok amir vardı.
Rabia adeviye doran 3 yıl önce
Hayırlı olsun cok sevindim bir Mucur lu olarak kardeşim