Mucur Gazetesi
HV
29 KASIM Çarşamba 20:57

Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz Gazetemizi Ziyaret Etti

Ak Parti Mucur Belediye Başkan Adayı Atılgan Yılmaz gazetemizi ziyaret ederek önemli konulara değindi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 31-01-2019 09:39   Güncelleme : 31-01-2019 12:45
Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz Gazetemizi Ziyaret Etti

Ak Parti Mucur Belediye Başkan Adayı Atılgan Yılmaz gazetemizi ziyaret ederek önemli konulara değindi.
31 Mart Seçimlerinde gerçekleştirilecek seçimler öncesinde bir takım ziyaretlerde bulanan Atılgan Yılmaz gazetemizi de ziyaret etti. Gazetemizin sahibi Sait Uyar ile yaptığı görüşmede mucur önemli konulara değindi.
    Yılmaz, seçim öncesinde çalışmalarının çok yoğun bir şekilde sürdüğünü belirtti. Hizmet aşkının olduğunu ve bunun için hem seçim çalışmalarını yap-tığını hem de Mucur'a yapılması gereken ve kendi projeleri için çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti
    Seçim öncesinde tüm projelerini Mucurlu vatandaşlar ile paylaşacağını belirten Yılmaz; “ Genel merkezimiz bizleri bu göreve laik gördü ve bizlerde çalışmalarımıza başladık. Bu seçimde Allah nasip ederse Mucur'u Ak belediyelerin içine katmak istiyoruz. Bizler kadere iman etmiş insanlarız. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gönül belediyeciliği yapmak için adayız. 
     İlçemiz hükümet yatırımlarından yoksun kaldı. Biz kimseye şöyleydi böyleydi diye bir şey demiyoruz. Memleket bizim memle-ketimiz biz çalışmak için geliyoruz. Ortada birçok dedikodu dönüyor ama bizler dedikodu ile beslenen ve iş yapan kişiler değiliz. Herkes istediğini konuşma özgürlüğüne sahip tabiki. Ama benim ağzımdan çıkmayan hiçbir sözü de kabullen-mem mümkün değil. Herkes bizim anamız, bacımız, kardeşimiz, abimiz, evladımız memleketlimiz kimse Atılgan Yılmaz'dan zarar görmeyecek. Bunu bizzat ben kendim diyorum. 
     İlerleyen günlerde seçim büromuzu açacağız. İlçemiz için yapmayı planladığımız projelerimizi açıklayacağız. Şimdiden projelerimiz için bakanlıklarla görüşmelerimiz oldu. Allah nasip eder Belediye Başkanı olarak seçilirsem hükümetin yatırımlarını ilçemize getireceğim. 
     Sizlere de bu yolda çok önemli görevler var tabi ki. Gazeteciler halkı bilgilendiren ve haber veren kurumlardır. Size de yayın hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

Haber:Sümeyye Kılıç

AdminAdmin

YORUMLAR