Mucur Gazetesi
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 16:05

İlçemiz Kızıldağyeniyapan Okulu Köme'de Doyasıya Eğlendi

İlçemiz Kızıldağyeniyapan köyünde bulunan ilk ve ortaokulu dün Mucur Köme alanında piknik yaptı. Okul Müdür Yardımcısı İhsan Güneş ve okul öğretmenleri yaklaşık 80 öğrenci ile piknik yaptılar.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 04-06-2015 09:00   Güncelleme : 04-06-2015 09:00
İlçemiz Kızıldağyeniyapan Okulu Köme'de Doyasıya Eğlendi

   İlçemiz Kızıldağyeniyapan köyünde bulunan ilk ve ortaokulu dün Mucur Köme alanında piknik yaptı. Okul Müdür Yardımcısı İhsan Koç ve okul öğretmenleri yaklaşık 80 öğrenci ile piknik yaptılar.

   Çocukların okulların kapanması az bir süre kala eğlenmeye de hakkı olduğunu düşünen İhsan Koç, köme piknik alanında kendi pişirdiği tavuk soteyi öğrencilerine ikram etti. Çocuklar yeşillik alanda her köşede geçmişten günümüze bir çok oyunları oynayarak stres attılar.

   Okul Müdür Yardımcısı İhsan Koç açıklamasında; " Okulların kapanmasına az bir zaman kaldı. Bizde çocuklarımızı eğlendirmek için böyle bir organizasyon yapmak istedik. Çocuklarımız burada doyasıya eğlendiler. Bizler öğretmenleri olarak onlarda birlikte oyun oynadık, bizlerde eğlendik. Bu tür organizasyonların yapılması taraftarıyım. Öğrencilerimizin stres atması gerekiyor. Bu organizasyona destek veren okul müdürümüz Kazım Solak beye ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR