Mucur Gazetesi
HV
14 HAZİRAN Cuma 08:35

TSO'da hüzünlü meclis toplantısı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-04-2023 10:11
TSO'da hüzünlü  meclis toplantısı

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonuna Meclis

Üyesi genç yaşta vefat eden Erhan Aslan’ın isminin verildi

TSO'da hüzünlü

meclis toplantısı

 

         Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Mart Ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkan Yardımcısı Nihat Dağıstanbaşkanlığında gerçekleştirildi.

Meclis Toplantısı vefat eden Meclis Üyesi Erhan Aslan için sinevizyon gösterimi ile başladı.Mart ayı olağan Meclis toplantısında meclis üyeleri gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

ERHAN ASLAN’IN ADI YAŞATILACAK

         KTSO Mart 2023 Olağan Meclis Toplantısı’nda Yönetim Kurulu’nun önerisi ile Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonuna Meclis Üyesi Erhan Aslan’ın isminin verilmesi gündem maddesi meclis üyeleri tarafından oy birliğiyle kabul edildi.

         Konu ile ilgili açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, “Erhan Aslan 1988 yılında aile şirketi olan Aslan Tekstil Limited Şirketi’nde 3 kardeşi ile birlikte çalışma hayatına başlamış ve 35 yıl tekstil sektöründe esnaflık yapmış olan aynı zamanda 2020 yılında 'Erhan Aslan Tekstil Ticaret Limited Şirketi’ni kurarak faaliyetine burada devam ettiren başarılı iş yaşamına “twinlion” adı altında kendi gömlek markasını yaratarak, Türkiye genelinde 135 adet bayiliğe ulaşmış.  Esnaflık hayatının yanı sıra ise 2006 yılında Türkiye Futbol Federasyonunda (TFF) üst Klasman temsilciliğinde yer almış ve 2022-2023 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcisi olarak görev yapan Kasım 2023 Organ Seçimlerinde 6. Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliğine seçilen aynı zamanda Hesap İnceleme Komisyonu üyesi olan Erhan Aslan’ın isminin toplantı salonuna verilmesinden büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Oda olarak deprem bölgesine 6 tır malzeme gönderildiğini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonu ile depremzede vatandaşlara malzemelerin en hızlı şekilde ulaştırıldığını, söz konusu malzemelerin temini için de maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Meclis Üyelerine, kıymetli üyelere ve vatandaşlarımıza ayrıca organizasyon konusunda emeği geçen personele teşekkürlerini iletti.

         Meclis Başkan Yardımcısı Nihat Dağıstan Toplantı Salonuna Erhan Aslan’ın isminin verilmesi kararının onur verici olduğunu dile getirerek, “Meclisimizin onayı bizleri çok mutlu etti ve onurlandırdı. Meclisimizin İlimiz ve üyelerimiz için faydalı hizmetler yapacağı hiç kuşkusuzdur. KTSO’nun daha güçlü bir konuma geleceğine inanıyoruz" sözleri ile toplantı sona erdi. (HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR