Mucur Gazetesi
HV
24 TEMMUZ Çarşamba 22:09

Kırşehir Belediyesi yolda kalanlara çorba ikram etti…

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2023 16:22
Kırşehir Belediyesi  yolda kalanlara  çorba ikram etti…

Kırşehir Belediyesi, kar koşulları kapsamında anında müdahalede bulunarak araç ve yaya trafiğini rahatlattı.

Kırşehir Belediyesi, şehirlerarası yol güzergâhında beklemek zorunda kalan vatandaşlarımıza sıcak çorba ikramında bulundu.

Kış mevsiminin başlaması ve havaların soğumasıyla birlikte, haftalar öncesinden hazırlıklarını tamamlayan Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 31 Ocak 2022 Salı günü sabah saatlerinde başlayan kar yağışıyla birlikte sahada anında müdahalede bulunarak yaya ve araç trafiğini rahatlatmıştı.

Yine aynı şekilde 6 Şubat 2023 tarihinde günün ilk saatlerinde başlayan kuvvetli kar yağışı ve tipi nedeniyle Kırşehir Belediyesi ekipleri yollarda anında tuzlama ve kar küreme çalışması yaparak araç ve yaya trafiğinin aksamadan seyretmesini sağladı.

Tipi şeklinde yağan karın gün boyu devam etmesiyle beraber, Kırşehir-Kayseri yol güzergâhında İnaç’ta meydana gelen kazalar nedeniyle Petlas Kavşağı, İnaç ve Terminal’de uzun süre beklemek zorunda kalan vatandaşlarımıza Kırşehir Belediyesi tarafından gecenin geç saatlerine kadar sıcak çorba ikramında bulunuldu. (HABER MERKEZİ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR