Mucur Gazetesi
HV
21 NİSAN Pazar 09:10

MÜSİAD Başkanı Öz’den Kırşehir OSB’nin genişletilmesine teşekkür

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-01-2023 15:06
MÜSİAD Başkanı Öz’den  Kırşehir OSB’nin  genişletilmesine teşekkür

MÜSİAD Başkanı Öz’den

Kırşehir OSB’nin

genişletilmesine teşekkür

 

Kırşehir MÜSİAD Başkanı Ömer Ali Öz, Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin 141 hektar genişletilmesi kararının çıkmasının ardından bir açıklama yaparak emeği geçenlere teşekkür etti.

Yeni yapılan otoban bağlantı yolunun Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’ne çok büyük bir değer kazandırdığının aşikar olduğunu belirten Başkan Ömer Ali Öz, yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Merkezileşen şehrimizin ihtiyacı; yatırımcılara tahsis edilebilecek arsalardı. Organize Sanayi Bölgemizin genişleme müjdesi ile büyük bir sevinç yaşadık. Organize Sanayi Bölgesinin genişlemesinin bu şehre büyük bir değer kazandıracağını ifade ediyoruz.

“Kırşehir’de yeni istihdam alanları oluşturmak ve yeni fabrikaların yapılması bu şehre ayrı bir değer katacaktır. Organize sanayinin genişlemesiyle yeni istihdamlar, yeni katma değerler olacaktır. İlimiz ekonomisine ve istihdamına ciddi katkı sunacak olan Organize Sanayi Bölgesi 141 hektarlık genişleme sağlayacak. Daha güçlü ve daha modern fabrikalarla dünya ekonomisinde Ahiliğin Başkenti Kırşehir kabuğunu kıracaktır.

“2022 faaliyet değerlendirme programımızda; Organize Sanayi Bölgemizingenişlemesine katkı sağlayan, gerçekleşmesine vesile olan, sonuçlandırılmasına emek sarfeden herkese sonsuz şükranlarımızı sunacağımızı bildirmiştik.Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, Tarım ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Vahit Kirişçi’ye, Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara’ya, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’ye, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal’a, Bölge Başkanı Süleyman Eraslan’a ve emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.” (SÜMEYYE KILIÇ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR