Mucur Gazetesi
HV
24 TEMMUZ Çarşamba 21:05

Milletvekili Mustafa Kendirli’den yeni yıl mesajı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2022 13:01
Milletvekili Mustafa Kendirli’den yeni yıl mesajı

 

 

“Yaşadığımız çağı Türkiye Yüzyılı

olarak akıllara nakşedeceğiz”

           

AK PARTİ Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınları.

Bütün Kırşehir halkının yeni yılını kutlayan Milletvekili Kendirli, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyoner liderliğinde yüzyılın işini 20 yıla sığdıran bir Türkiye inşa ederken, asırlık problemleri, ülkemizin ayağına pranga olan meseleleri, vatandaşımızın mutsuzluğuna sebep olan sorunları da birbirini ardına çözüme kavuşturduk” dedi.

Milletvekili Kendirli mesajında şunları ifade etti:

“Kıymetli hemşerilerim… Hepinizi en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum.  Yeni bir yıla girerken geçen yılda kalan dertlerin, sıkıntıların bir daha yaşanmamasını, 2023’te daha huzurlu, müreffeh bir yıl olmasını temenni ediyorum.

“2022 yılının muhasebesini ve değerlendirmesini yaparken, 2023 yılının ise programlanmasını, planlanmasını yapmak için fırsatlar olarak görüyoruz.

“Son 20 yılda her alanda yaptığımız yatırımlar, hizmetler ve mevzuat çalışmalarıyla sağlam bir altyapı temeline kavuşturduğumuz ülkemizi Türkiye Yüzyılına hazırladık ve kalkınma hamlelerimizi büyük bir kararlılıkla sürdürme iradesini ortaya koyduk.

“Cumhuriyetimizin yüzüncü kuruluş yıldönümünü de kutlayacağımız 2023 yılında ülkemizin, son 20 yılda yakaladığı kalkınma ivmesini, elde ettiği kazanımlarını daha da ileriye taşımak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Türkiye Yüz Yılında ülkemizin adını başarı tablolarına yazdırmak için çalışacağız ve inşallah vatandaşlarımız ve tüm insanlığın refahı, huzuru, kalkınması için yaşadığımız çağı Türkiye Yüzyılı olarak akıllara nakşedeceğiz.

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyoner liderliğinde yüzyılın işini 20 yıla sığdıran bir Türkiye inşa ederken, asırlık problemleri, ülkemizin ayağına pranga olan meseleleri, vatandaşımızın mutsuzluğuna sebep olan sorunları da birbirini ardına çözüme kavuşturduk.

“Asırlık çınarımız Türkiye’yi ikinci yüzyılında daha müreffeh, aydınlık kılmak için ortaya koyduğumuz Türkiye Yüzyılı hedeflerimize ulaşacak adımları 2053 ve 2071 vizyonlarımızla attık, atıyoruz.

“Ekonomiden kültür-sanata, özgürlüklerden tarıma, bankacılık sektöründen savunma sanayine, turizmden eğitime, uluslararası ticaretten sağlığa, adaletten diplomasi kadar her alanda ortaya koyduğumuz üstün performansla ülkemizi güçlendirmeye devam edeceğiz.

“Türkiye Yüzyılında ülkemizi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi haline getirecek adımları atıyoruz, savunma sanayinde çığır açan teknolojileri hayata geçiriyoruz, artık teknolojiyi kullanan değil, üreteni ve öncüsü oluyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022 yılında ülkemizin ve vatanımızın savunmasında şehadete yürüyen kahramanlarımız başta olmak üzere, hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa huzur ve refah getirmesi duasıyla hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.” (SÜMEYYE KILIÇ)

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR