Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 21:53

KIRŞEHİR BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE HAZIR

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-12-2022 13:11
KIRŞEHİR BELEDİYESİ  KARLA MÜCADELEYE HAZIR

 

 

Kırşehir Belediyesi, kar koşulları kapsamında 400 ton agrega ile karışık tuz ve yaklaşık 300 ton da saf tuz stokla anında müdahaleye hazır.

Kış mevsiminin başlaması ve havaların soğumasıyla birlikte Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü de muhtemel kar yağışlarını göz önüne alarak hazırlıklarını tamamladı.

Kar yağışlarının yaklaşmasıyla birlikte kapanması muhtemel yollara Kırşehir Belediyesi iş makineleri ve ekipleriyle anında müdahale edebilmek için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Kırşehir’de 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır olan karla mücadele ekiplerimiz, hemşehrilerimizin sıkıntı yaşamamaları için tuzlama araçları, kamyon, kepçe, greyder ve kaldırım temizleme araçlarıyla birlikte anında müdahaleye hazır bir konumda bekliyor.Muhtemel kar yağışlarıyla birlikte şehir içinde rampa ve yollara anında müdahale edecek olan ekiplerimiz halkımızın ulaşımının aksamaması için var güçleriyle çalışmaya hazır bir konumda bekliyor.Biz, Kırşehir Belediyesi olarak her türlü hava koşullarını dikkate alarak önceden önlemlerimizi aldık. Kar koşulları kapsamında 400 ton agrega ile karışık tuz ve yaklaşık 300 ton da saf tuz stokumuzla anında müdahaleye hazırız.Tüm Kırşehirli hemşehrilerime sağlıklı ve huzurlu bir kış geçirmelerini diliyorum.”(HABER MERKEZİ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR