Mucur Gazetesi
HV
14 HAZİRAN Cuma 09:31

Jandarma ekiplerinden Torbacılara “Temizlik Operasyonu”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-12-2022 13:29
Jandarma ekiplerinden  Torbacılara “Temizlik Operasyonu”

 

 

            Kırşehir İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Çiçekdağı ilçemizde torbacılara yönelik yürütülen temizlik operasyonu sonucu 5 kişi yakalandı ve 3’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kırşehir İl Jandarma Komutanlığınca Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında Çiçekdağı ilçesi mülki sınırları içerisinde “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” suçunu işleyen şüpheliler tespit edildi ve şüphelilere yönelik 5 Aralık 2022 günü icra edilen operasyon da şüphelilerin ev eklentileri ve araçlarında arama yapıldı.

Yapılan arama sonucunda; satışa hazır halde paketlenmiş çok miktarda Metamfetamin, Skunk ve Eroin maddesi, suçta kullanılan ruhsatsız tabanca, sahte para, cep telefonları ve otomobil, uyuşturucu madde tartımında kullanılan hassas terazi ve uyuşturucu madde kullanma aparatları ele geçirilerek el konuldu.

Olayla ilgili 5 şahıs gözaltına alınmış olup; sevk edildiği adli makamlarca 1 kişi ifadesinin alınmasına müteakip, 1 kişi Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, 3 kişi de tutuklanarak cezaevine gönderildi. (SÜMEYYE KILIÇ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR