Mucur Gazetesi
HV
24 TEMMUZ Çarşamba 21:45

“KIRŞEHİR’E HÜKÜMET BİNASININ EN GÜZELİNİ YAPACAĞIZ”

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-12-2022 12:49   Güncelleme : 07-12-2022 12:51
“KIRŞEHİR’E HÜKÜMET BİNASININ  EN GÜZELİNİ YAPACAĞIZ”

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, beklenen açıklamayı yaptı:

“KIRŞEHİR’E HÜKÜMET BİNASININ

EN GÜZELİNİ YAPACAĞIZ”

 

Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal : “Sayın Bakanımız, Kırşehir’de siyasi malzeme

yapılan Hükümet Konağı ile ilgili dedikodulara verdiği müjde ile noktayı koydu”

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Kırşehir ziyaretlerini değerlendirdi.

Başkan Ünsal, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Geçen hafta İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu Kırşehir’e davet etmiştik. Sağolsunlar yoğun programlarına rağmen bizleri kırmayarak şehrimize teşrif ettiler. Sayın Bakanımız, AFAD tarafından Kırşehir'de düzenlenen “Dünya Gönüllüler Günü” programına AFAD Başkanı Yunus Sezer ve 81 ilden gelen AFAD Gönüllüleri ile buluştu. Kırşehir’e teşriflerinden dolayı mutlu olduk. AFAD programının ardından Bakanımızı AK Parti Kırşehir İl Başkanlığımızda coşkulu ve yoğun bir kalabalıkla ağırladık. Bakanımız, partimizde ülke gündeminin yanı sıra, Kırşehir ile ilgili bir dizi konuya da değindi.

Kırşehir’de sürekli siyasi malzeme yapılan Hükümet Konağı ile ilgili dedikodulara verdiği müjde ile noktayı koydu.

“Biz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hükümet konağı ile ilgili talimat verdi, Bakanımız çalışmaları başlattı Ankara Caddesinde bulunan yer hükümet konağı olacak dedikçe, buradan nasıl AK Parti’ye zarar veririm, laf olsun diye nasıl muhalefet olurum diyenler sürekli kamuoyunu meşgul ettiler.   Ama Değerli Bakanımız gereken cevabı verdi. En kısa zamanda Kırşehir’e yakışan hükümet konağını yapmış olacağız.

“Bakanımız bizler için çok kıymetli olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e selamını iletmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.  Bakanımızın Kırşehir ile ilgili birçok müjdeleri gösteriyor ki, 2023 Kırşehir’in yılı olacak. Sayın Bakanımızı Kırşehir’de ağırlamadıktan gurur duyduk, kendisine bizlere zaman ayırdığı ve şehirle ilgili sorunlara çözüm sunduğu için bir kez daha partim ve şehrim adına teşekkür ediyorum.”.

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU “KIRŞEHİR’E HÜKÜMET BİNASININ EN GÜZELİNİ YAPACAĞIZ”

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu AK Parti Kırşehir İl Başkanlığında AK Parti ailesine hitabında, “Ahiliği, Yunus’u, Hacı Bektaş-ı, Neşet Ertaş’ı, Bacıyan-ı Rum’un nasıl olduğunu bizlere öğreten memleketimiz Kırşehir’e her şey yakışır. Eksiklerimizi tamamlayacağız.  Hükümet Binası (Valilik Binası) konusu var. Hiç merak etmeyin, en güzelini yapacağız, herkeste çatlayacak. 2.si Jandarma binamız vardı, şehrin içinde çok sıkışık bir yerde kalmıştı. Jandarma Genel Komutanlığımızla planladık, oraya tahsis edilen yaklaşık 54 dönümlük bir arazinin 34 dönümüne İnşallah oradan jandarma binamızı nakledeceğiz. 3. olarak orada yaklaşık 2 dönümlük bir arazi var, oraya da çok güzel bir polis merkezi amirliği (karakol) yapacağız.  Polis Eğitim Merkezi, binası ve konferans merkeziyle birlikte yapalım demiştik. İnşallah 20 dönümlük bir araziye de bunu gerçekleştirmiş olacağız.  Kaman’da bir Kaymakamlık binası ile ilgili çalışma var. Çiçekdağı başladı, Mucur yeni bitti. Kaman’daki o işlemi de bir şekilde İnşallah gerçekleştireceğiz. Daha da fazlasını Kırşehir’e yapacağız İnşallah.” dedi.  (HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR