Mucur Gazetesi
HV
24 TEMMUZ Çarşamba 21:02

MÜSİAD, Kırşehir’in işsizlik sorununu ele aldı!

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-12-2022 12:35
MÜSİAD, Kırşehir’in işsizlik  sorununu ele aldı!

 

 

KISA adı MÜSİAD olan Müstakil İş Adamları Derneği’nin bu ayki Dost Meclisi Toplantısına İŞKUR Kırşehir İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve Müdür Yardımcısı Ahmet Hamdi Ünal konuk oldu.

Şehrimizde de insanların en temel sorunlarından olan işsizlik problemi, nitelikli işçi bulma sorunu ve mesleki eğitim üzerinde durulan ve sohbet ortamında gerçekleşen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.

Masaya yatırılan konular tek tek irdelenerek sebep sonuç ilişkileri ve yol haritaları belirlendi.

MÜSİAD Kırşehir Başkanı Ömer Ali Öz, “Yaptığı çalışmalarla takdir toplayan İŞKUR Müdürümüz Metin Ülgen Kaya ve Müdür Yardımcısı Ahmet Hamdi Ünsal davetimize icabet edip mesai mefhumundan bağımsız olarak akşamın bir vakti dost meclisimize icabet ettikleri için teşekkür ederim. Bizlere Türkiye İş Kurumu’nun faaliyetleri, çalışmaları hakkında sunum yaparak ve güncel konularda beyan ettiği fikirlerle istişarelerimize zenginlik kattıkları içinde ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

İŞKUR Kırşehir İl Müdürü Metin Ülgen Kaya sunum sonrası yaptığı konuşmada; burada MÜSİAD ailesiyle beraber olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, önümüzdeki süreçlerde de şehrin ve iş dünyasının lehine olabilecek her çalışmada beraber hareket etmekten mutlu olacağını dile getirdi.

Program hediye takdimi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR