Mucur Gazetesi
HV
14 HAZİRAN Cuma 07:51

MÜSİAD Şube Başkanından siyasi partilere ziyaret…

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2022 12:56
MÜSİAD Şube Başkanından  siyasi partilere ziyaret…

 

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Kırşehir Şube Başkanı Ömer Ali Öz ve yönetim kurulu üyeleri Kırşehir'de siyasi partilerin İl Başkanlarını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Öz ve yönetimi şehrin ekonomisinin gelişmesi, katma değerinin yükselmesi anlamında her alanda kendini gösterirken son olarak bu kapsamda AK Parti, MHP, İYİ Parti, Memleket Partisi ve Kırşehir Ülkü Ocaklarını ziyaret etti.

MÜSİAD Başkanı Ömer Ali Öz, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “MÜSİAD ailesi olarak şehrin bütün dinamikleriyle görüşmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda şehrimizde AK Parti, MHP, İYİ Parti, Memleket Partisi ve Kırşehir Ülkü Ocaklarını ziyaret ettik. Güzel ziyaretler oldu. Bizleri misafir eden AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal’a, MHP İl Başkanı Arif Kılıç’a, Ülkü Ocakları Başkanı Nurullah Yağmur’a, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen’e, Memleket Partisi İl Başkanı Gülay Baltalık’a teşekkür ediyorum. Bu şehir hepimizin ortak paydası. Bu şehrin gelişmesi bu şehirde yaşayanların ortak kanısı. Şehrin gelişmesi, ekonomisinin daha iyi yerlere gelmesi için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR