Mucur Gazetesi
HV
24 TEMMUZ Çarşamba 20:42

Başsavcı ile Ağır Ceza Reisi Rektör Karakaya’yı ziyaret etti

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2022 12:54
Başsavcı ile Ağır  Ceza Reisi Rektör  Karakaya’yı ziyaret etti


 

Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün ile Kırşehir Ağır Ceza Reisi Ömer Dadal Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya nezaket ziyaretinde bulundu. 25 Ekim 2022 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette ilimizin ve üniversitemizin genel durumu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bölgesi için önemli bir konumda olduğunu belirten Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, ilimizin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli bir rol üstlendiğini söyledi.

Görev süresi boyunca özverili çalışmalarında dolayı Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibini tebrik eden Başsavcı Aygün, üniversitemiz ile iş birliği içinde olmaktan mutlu olduğunu kaydetti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin Kırşehir’in dışarıya bakan penceresi konumunda olduğunu vurgulayan Rektör Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir için çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün ile Kırşehir Ağır Ceza Reisi Ömer Dadal’a teşekkür etti. (HABER: SÜMEYYE KILIÇ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR