Mucur Gazetesi
HV
21 NİSAN Pazar 08:11

Başkan Ekicioğlu, CHP’li  Belediye Başkanları Çalıştayı’na katıldı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2022 13:45
Başkan Ekicioğlu, CHP’li   Belediye Başkanları  Çalıştayı’na katıldı

 

 

Başkan Ekicioğlu: “Çalıştayda, kış döneminde yurttaşların ekonomik yükünü hafifletecek önlemler ve geçen yıl uygulanan projeler tekrar gündeme getirildi”

 

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 21-23 Ekim tarihleri arasında Sivas’ta 248 belediye başkanının katılımıyla gerçekleştirilen Belediye Başkanları Çalıştayı’na katıldı.

21-23 Ekim günlerinde Sivas’ta, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte aralarında Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun da bulunduğu 248 belediye başkanının katıldığı çalıştay sona erdi.

Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut ve Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi, 13. Belediye Başkanları Çalıştayı için Sivas'ta önemli bir buluşma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Ekicioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlık ettiği Çalıştayda, kış döneminde yurttaşların ekonomik yükünü hafifletecek önlemlerin konuşulduğunu belirterek Belediye Başkanları olarak işbirliği halinde yapabilecekleri projeleri de değerlendirdiklerini ifade etti.

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR