Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 22:16

Bahamettin Öztürk'den TESK Genel başkanı Palandöken’e teşekkür

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2022 11:45
Bahamettin Öztürk'den TESK Genel  başkanı Palandöken’e teşekkür

 

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu’nun 21. Olağan Genel Kurulu 29 Eylül’de Ankara’da yapıldı. Genel Kurulda mevcut başkan Bendevi Palandöken, rakiplerine büyük fark atarak yeniden TESK Genel Başkanlığına seçilirken, Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Palandöken’in Denetim Kurulu listesinde yeniden yer aldı.

Başkan Öztürk yaptığı açıklamada Palandöken’e teşekkür ederek Kırşehirli esnaf ve sanatkârları Ankara’da temsil etmeye devam edeceğini belirtti.

Başkan Öztürk açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiğimiz günden itibaren TESK Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken’in her zaman yanında olarak birlik ve beraberliğimizi devam ettirdik. Daha önce TESK Denetim Kurulu Başkan Vekiliydim. Genel Başkanımız tekrar tensip buyurup denetim kurulu üyeliğinde yer verdiği için şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim. Kırşehir’imizin ve esnaflarımızın sorunlarını üst makamlarda birebir görüşerek çözmeye çalışıyoruz. Esnafın nasıl zorluklar çektiğini çok iyi biliyorum çünkü ben de bir esnafım. Hem TESK hem de TESKOMB denetim kurullarında görev alıyorum. Genel Başkanlarımız ile sürekli istişare halindeyiz. Bu Kırşehir için bir şanstır. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ben değil biz diyerek Ahi esnafı gibi davrandığımız sürece her zorluğu aşacağımıza inancım tamdır.”

(HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR