Mucur Gazetesi
HV
24 TEMMUZ Çarşamba 21:44

BEGEM’de güz dönemi kursları star aldı!

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-10-2022 12:27
BEGEM’de güz dönemi kursları star aldı!

 

Kırşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi ve Aile Yaşam Merkezi’nde Güz Dönemi kursları başladı.

Kırşehir Belediyesi ile Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle yapılan ve 12-30 Eylül 2022 tarihinde kayıt aldığı Güz Dönemi kursları için Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi ve Aile Yaşam Merkezi kursları start aldı.

Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi ve Aile Yaşam Merkezi, Güz Döneminde de kurslarına hız kesmeden devam ediyor.

Açılan kurslar önceki dönemlerde de olduğu gibi Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi görüyor. Kurslarla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik katarak farklılık da yaratmak hedefleniyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir’in çağdaş bir şehir olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz “Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biri de kuşkusuz bu ve buna benzer kurs merkezlerimizdir. Geleneksel Sanatlar, Görsel Sanatlar, Kişisel Gelişim, Müzik, El Sanatları, Spor, Akıl-Zeka Oyunları vb. alanlarda açılan kurslarımız yoğun ilgi görüyor” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR