Mucur Gazetesi
HV
03 MART Pazar 11:29

Başkan Yavuz, 7. KEZ Güven Tazeledi

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 12:34
Başkan Yavuz, 7. KEZ Güven Tazeledi

 

Kırşehir Ticaret Borsası’nın hafta sonunda yapılan genel kurulunda mevcut Başkan Neşet Yavuz güven tazeleyerek 7’nci kez başkan seçildi.

Cumartesi günü Kırşehir Ticaret Borsası konferans salonunda gerçekleştirilen genel kurula mevcut başkan Neşet Yavuz ile Kırşehir Pastacılar, Lokantacılar ve Kasaplar Odası Başkanı Hasan Ünlü başkan adayı olarak katıldı.

368 üyenin oy kullandığı seçimler sonunda 3 oy geçersiz sayıldı. Neşet Yavuz 222 üyenin oyuna alarak 7’nci kez Kırşehir Ticaret Borsası’na yeniden başkan seçilirken, diğer aday Hasan Ünlü 143 oy topladı.

1998 yılından bu yana Kırşehir Ticaret Borsası’nın başkanlığı görevini yürüten Neşet Yavuz, kendisini 7’nci kez başkanlığa layık görerek destek veren tüm üyelerine teşekkür etti.

Kırşehir Ticaret Borsası yönetim kuruluna seçilen 14 isim 9 Ekim Pazar günü bir araya gelecek ve yapılacak seçimler sonunda Borsa Yönetim Kurulu’nu, Meclis Başkanı ve yardımcılarını, üst kurul delegelerini ve disiplin kurulu üyelerini belirleyecek. 

“Mucur” Gazetesi olarak Kırşehir Ticaret Borsası Başkanlığı’na 7’nci kez seçilen Neşet Yavuz ve ekibini kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz. (HABER: SÜMEYYE KILIÇ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR