Mucur Gazetesi
HV
14 HAZİRAN Cuma 09:55

Bugüne kadar 22 bin 550 liralık 357 adet fatura ödendi

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 12:32
 Bugüne kadar 22 bin 550 liralık 357 adet fatura ödendi

 

Kırşehir’de “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyası Devam Ediyor

 

 

 

Kırşehir Belediyesi’nin su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için daha önceden başlattığı “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyasının devam ettiği açıklandı.

“Askıda Fatura” Kampanyasının ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile hayırsever vatandaşlarımız arasında bir köprü görevi niteliğinde olduğunu söyleyen Belediye BaşkanıSelahattin Ekicioğlu, maddi durumu iyi olan hayırseverleri kampanyaya katılmaya davet etti.

Belediye olarak başlattıkları kampanyada, bugüne 22 bin 550 liralık 357 faturanın ödendiğini belirten Başkan Ekicioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla bir kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi olacak bir uygulamayı hayata geçirmiştik. Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar.Hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı ‘alan elin veren eli görmediği’ bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olan tüm hemşehrilerimize ise teşekkür ediyorum.”

Şu ana kadar ödenen 357 faturanın 22.549,12 TL’ye denk geldiği kampanyaya katkı sunmak isteyenlerin Belediyemizin www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda Fatura sekmesine giriş yaparak kampanyaya katılabilecekleri bildirildi. (HABER MERKEZİ)

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR