Mucur Gazetesi
HV
23 MAYIS Perşembe 21:41

Bahamettin Öztürk tekrar TESK Denetim Kurulu’na seçildi..

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 12:31
Bahamettin Öztürk tekrar  TESK Denetim Kurulu’na seçildi..

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu 21. Olağan Genel Kurulunda mevcut Genel Başkan Bendevi Palandöken oyların çoğunluğunu alarak güven tazelerken, Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Palandöken'in Denetim Kurulunda yer almaya devam etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcı Fuat Oktay, Eski Başbakan ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve çok sayıda davetlinin katılımı ile Grand Ankara Oteli’nde gerçekleştirilen Kongrede Genel Başkan Bendevi Palandöken, rakiplerine büyük fark atarak güven tazeledi.

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak ve Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner olmak üzere 3 adayın yarıştığı seçimde kullanılan oyların 394’ünü alarak yeniden Genel Başkanlığa seçilen Palandöken birlik ve beraberliğin güçlenerek devam edeceğini belirtti.

Seçim sonucuna göre TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in listesi şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Mehmet Burhan Aksak, Fevzi Apaydın, Zekeriya Mutlu, Alican Ebedinoğlu, Adlıhan Dere, Şevket Keskin, Güven Aksoy, Bedir Limon, Abdülkadir Teksöz , Halil İbrahim Balcı, Talat Dinçer, Kadir Durmuş, Fehmi Erdem ve Ahmet Kuybu.

Denetim Kurulu Asil Üyeler: Bahamettin Öztürk, Ahmet Aydan, Şevket Memiler, Bayram Karakaş ve Doğan Ceylan.

Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanlığı ile Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevini yürüten Bahamettin Öztürk, Genel Başkan Bendevi Palandöken'i kutlayarak, birlik ve beraberlik temennisinde bulundu. (HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR