Mucur Gazetesi
HV
14 HAZİRAN Cuma 08:41

Rektör Karakaya’ya bir dizi ziyaret…

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2022 13:07
Rektör Karakaya’ya  bir dizi ziyaret…

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDER) Başkan Yardımcısı Muhammed Malik Taylan ve Vakıfbank Kırşehir Şube Müdürlüğü görevine atanan Emrullah Altıntaş, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ayrı ayrı ziyaret ettiler. 8 Eylül 2022 tarihinde rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyaretlerde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

UDER Başkan Yardımcısı Muhammed Malik Taylan ziyarette Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin Uluslararasılaşma yolunda önemli adımlar attığını söyleyerek bu başarılarından dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibine teşekkür etti.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin yabancı uyruklu öğrenci sayısının fazlalığının kendilerini oldukça memnun ettiğini belirten Taylan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin imkânları ve olanaklarının öğrenciler için yeterli olduğunu vurguladı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde öğrenciler için her türlü imkanın mevcut olduğunu belirterek Uluslararasılaşma çalışmalarının her zaman devam ettiğini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, UDER Başkan Yardımcısı Muhammed Malik Taylan’a teşekkür etti.

VAKIFBANK KIRŞEHİR ŞUBE MÜDÜRÜ EMRULLAH ALTINTAŞ ZİYARETİ

Daha sonra Vakıfbank Kırşehir Şube Müdürlüğü görevine atanan Emrullah Altıntaş, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret ederek ilimiz ve üniversitemiz hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini Kırşehir’in dünyaya bakan penceresi olarak nitelendiren Altıntaş, üniversitemizle ikili iş birliği içinde olmaktan memnun olacaklarını belirtti.

Vakıfbank Kırşehir Şube Müdürlüğü görevine atanan Emrullah Altıntaş’a eni görevinde başarılar dileyen Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Altıntaş’a teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR