Mucur Gazetesi
HV
14 HAZİRAN Cuma 08:59

'Hizmet yolunda biriz beraberiz'

'Hizmet yolunda biriz beraberiz'

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-08-2022 15:25
'Hizmet yolunda biriz beraberiz'

         Vali H. Mete Buhara, Huzurevini ziyaret ederek değerli büyüklerimizle sohbet etti. Huzurevinde kalan büyüklerimizi ziyaret eden Vali H. Mete Buhara, büyüklerimizin hal hatırlarını sorarak onlarla sohbet etti.

         Vali Buhara, büyüklerimizin sağlıklı ve afiyette olmaları, ayrıca Devletimizce kendilerine sağlanan hizmetler hususundaki yüksek memnuniyetlerinin kendilerini de ziyadesiyle mutlu ettiğini belirtti. Öte yandan Vali H. Mete Buhara, Merkez ilçe ve Özbağ Beldesi Mahalle Muhtarlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi.

         'Hizmet yolunda biriz beraberiz' diyen Vali Buhara, "Söz sırası muhtarlarımızda. Açık alan toplantımızda kurum amirlerimizle birlikte Merkez ve Özbağ Beldesi Mahalle Muhtarlarımızın istek, dilek ve temennilerini dinledik. Hepimizi ilgilendiren bazı önemli hususlarda kendilerini bilgilendirdik." sözlerine yer verdi.

         Devletimiz ile vatandaşlarımız arasındaki en önemli köprünün Muhtarlarımız olduğunu belirten Vali Buhara, "Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da muhtarlarımızla birlikte hareket edeceğiz. Yapacağımız her hizmette, vatandaş ile bağımızın en temel noktası konumunda olan Muhtarlarımızın desteğini görmek istiyoruz" dedi. Toplantı, muhtarların istek, dilek ve temennilerinin dinlenilmesi ile sona erdi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR