Advert
Advert

Aşır Kayaoğlu; "Üreten de, yönetende biz olalım”

Aşır Kayaoğlu;
Aşır Kayaoğlu; Admin

   Geçtiğimiz günlerde Mucur  Ziraat Odası Başkan adaylığını açıklayan Aşır Kayaoğlu, gazetemizi ziyaret ederek önemli tespitlerde bulundu. Kayaoğlu “Mucur Ziraat Odasını, üreten de, yönetende biz olalım” dedi.

“Üreten biz, yöneten de biz olalım”

   Ziraat Odasını birlikte yönetmeye talip olduklarını vurgulayan Kayaoğlu “Hiç bir siyasi düşünce gütmeden, odaya kayıtlı her üyemize ve siz değerli delegelerimize eşit şekilde davranarak tüm sorunlarınızda yanınızda olma sözünü veriyorum. Çünkü Ziraat odası demek çiftçilerimizin her türlü sorunlarıyla ilgilenmek demektir. Bu manada üreten biziz, yöneten de biz olalım. Gelin odayı, delegelerle yöneticilerle hep beraber yönetelim” dedi.

“Bende çiftçiyim”

   Başkan adayı Kayaoğlu “Sizler gibi çiftçilikle de uğraştığımızı bilmenizi istiyorum. Bizimde köyde bağlarımız var, tarlalarımız var. Sizler gibi ekip, biçiyoruz ama para kazanıyoruz. Biz çiftçilerimizin mahsullerini değerinde satılması adına tüm çalışmaları yapacağız” dedi.

Başkan olarak seçildiği takdirde ilçemizde yapakalrı ise şöyle; 

"Taş toplama makinesinden her çiftçimiz yararlanacak, Zirai ekipmanlarımızdan çiftçilerimiz yararlana-cak ve hiç bir çiftçi mağdur edilmeyecek, Zirai ilaçlar düşük karla çiftçilerimize satışa sunulacak, Süne mücadelesine önem verilecek ve ekipman desteği sağlanacak, Odamız bünyesinde çalışmakta olan Ziraat Mühendisimiz kontrolünde, çiftçilerimizin talepleri doğrultusunda bilgilendirme toplantısı her ay yapılacaktır, gerekirse köylerde toplantı yapılacak, Toprak analizi ucuz yaptırılacak, çiftçi yararına Ülke genelinde toplantılara, fuarlara ve seminerlere katılınacak; toplanan kaynaklar çiftçilerimizde paylaşıla-cak, gelecek yıllarda tohum ve gübre satışına başlanılacak, hayvancılığa ucuz yem desteği sağlanılacak, çiftçilerimize ucuz ağaç ve fide satışı yapılacak, Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi ile görüşülecek çiftçilerimi-zin yaşadıkları sorunlar-la ilgili ortak araştırma-lar yapılacak ve son olarak Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğretim üyelerimizle çiftçileri yaşadıkları sorunlarla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlenecek" dedi.

mucur haber mucur son dakika mucur gazetesi mucur ziraat odası
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmen ve Yönetici Yetiştirme Politikaları Konferansı Düzenlendi
Öğretmen ve Yönetici Yetiştirme Politikaları Konferansı Düzenlendi
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı