Advert
Advert

Mucur Misafirini Uğurladı, Mucur, Atılgan Yılmaz İle İktidar Partisini Seçti

 Mucur Misafirini Uğurladı, Mucur, Atılgan Yılmaz İle İktidar Partisini Seçti
 Mucur Misafirini Uğurladı, Mucur, Atılgan Yılmaz İle İktidar Partisini Seçti Admin

31 Mart seçimlerinin galibi Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre MHP adayına küçük fark atan Yılmaz, Mucur Belediye Başkanı oldu.
     Mucur'da Ak Partiden seçime giren Atılgan Yılmaz 10 yıl aradan sonra tekrar Belediye başkanı oldu. Mucur'da bir ilk istatistik yok olurken bir diğer istatistik değişmedi. 10 Yıl aradan sonra tekrar Belediye Başkanı seçilen Atılgan Yılmaz Mucur'un tarihinden bu güne bir istatistiği yıktı. Mucur'da dışarıdan gelen bir adayın kazanamaması istatistiği de devam etti.
    Vizyon projeleri, yapıcı konuşmaları ve Gönül Belediyeciliğine aday olduğunu belirten Yılmaz, 31 Mart seçimlerinde  belediye başkanı seçildi. 
    
Atılgan Yılmaz; “Mucur'u iktidarla buluşturduk çok şükür. 10 yıl aradan sonra tekrar belediye başkanı olmak benim için gurur verici bir olay. Çok emek verdik çok çalıştık. Benimle birlikte emek veren çok kardeşlerim var. Hepsine buradan teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. 
    Mucur'u iktidarla buluşturalım istiyorduk. Bu yolda mücadele verdik ve Mucur halkı kendine yakışanı, en doğrusunu yaptı ve Mucur Ak Belediyecilikle tekrar buluştu. Aslında işimiz şimdi daha zor. Mucur'a 41 proje hazırlamıştık, bunların hepsini Allah nasip ederse yapacağız. Projelerimizi vakit geçirmeden hemen hızlıca çözmek istiyoruz. 
    Mucurumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
    Mucur'da sevinç gösterileri meşalelerle kutlandı. Geç saate kadar kutlama yapıldı. Yıllardır iktidar partisinden uzak olan Mucur 31 Mart seçimlerinde iktidarla buluştu. 

Sümeyye kılıç

mucur mucur haber mucur haberleri atılgan yılmaz mucur belediye başkanı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Köksal     0000-00-00 Belediye yol geçen hani gibi başkanım havadan para kazanan şu işçilere bi çeki düzen ver allah aşkına. sirf bu yüzden sana oy verdim
Şükran     0000-00-00 Ali beyin işe aldığı elemanlar köşker beye seçim kaybettirdi. İstifa etmekte bir erdem bilene anlayana yada işçi kadrosunda memurluk yapanları asli vazifelerini yaptırmak atılgan bey e düşyor .iş bulma kurumu gibi her oda da 5 /6 kişi atın gitsin Tebrikler hepimizin belediye başkani mucur 10 yilda köye dönmüş
Adil     0000-00-00 Misafir geldi misafir gitti başımızın üstünde yeri var.ama IYI ilçe başkanı seçimde kime yattı. Kendi adayına oy vermediği kesin ... IYI nin başkanı da YOLCU demedi demeyin saygılar (IYI genel merkezine de bildirdik)
IYI     0000-00-00 Iyi de ağam bir şey kafamıza takılıyor.IYI ilçe başkanı ve KARAKAYA lar ın oyu IYI partide yok. Umut başkan ı çıkarıp destek vermediniz.IYI lerin yanında başında işin yok KARAKAYA istifa......
Ibrahim     0000-00-00 Hayırlı olsun hak yerini buldu.. belediyenin cılkı çıkmıştı biraz çeki düzen gelir memurdan çok amir vardı.
Rabia adeviye doran     0000-00-00 Hayırlı olsun cok sevindim bir Mucur lu olarak kardeşim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mucur’da Nereyi Kazsanız Mağara Çıkıyor
Mucur’da Nereyi Kazsanız Mağara Çıkıyor
Mucur Kaymakamlığına İspir Kaymakamı Faruk Erdem Atandı
Mucur Kaymakamlığına İspir Kaymakamı Faruk Erdem Atandı