Advert
Advert

Mucur Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz Oldu

Mucur Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz Oldu
Mucur Ak Parti Adayı Atılgan Yılmaz Oldu Admin

Cumartesi günü Neşet Ertaş Kültür Merkezinde yapılan aday tanıtım toplantısında Kırşehir'in Ak Parti ilçe Belediye Başkanları tanıtıldı. 
    Ak Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'ın katılımıyla yapılan aday tanıtım toplantısında, büyük konvoyla katılan Atılgan Yılmaz Mucur Ak parti Adayı olarak tanıtıldı. 
   Edinilen bilgilere göre temayülde ve anketler-de birinci sırada çıkan Yılmaz, geçmiş dönem-de 2 dönem Mucur belediye başkanlığı yapmıştı. 
   İlçede büyük bir sevgi topluluğu olan Yılmaz'ın Ak Partide aday göste-rilmesi ile büyük bir topluluğun destekleme-si bekleniyor.
ATILGAN YILMAZ KİMDİR?
    Atılgan Yılmaz, 1960 yılında Mucur'da doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Mucur ve Kırşehir'de tamamladı. Çiçekdağı, Mucur ve Nevşehir'in Derinkuyu ilçelerinde Tarım Kredi Kooperatiflerinde görev yaptı. 1999 yılında BBP'den Mucur Belediye Başkanı seçildi. 2003 yılında AK Parti'ye geçti. 2004 yılındaki yerel seçimlerde AK Parti'den Mucur Belediye Başkanı seçildi. Yılmaz, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Haber: Sümeyye KILIÇ

mucur mucur haber mucur haberleri kırşehir mucur haber atılgan yılmaz ak parti mucur ak parti adayı ak parti mucur adayı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mucur’da Nereyi Kazsanız Mağara Çıkıyor
Mucur’da Nereyi Kazsanız Mağara Çıkıyor
Mucur Kaymakamlığına İspir Kaymakamı Faruk Erdem Atandı
Mucur Kaymakamlığına İspir Kaymakamı Faruk Erdem Atandı