Advert
Advert

Irmak Bucağının Sevilen Yüzü Alparslan Gürler MHP'den Aday Adayı Oldu

Irmak Bucağının Sevilen  Yüzü Alparslan Gürler MHP'den Aday Adayı Oldu
Irmak Bucağının Sevilen  Yüzü Alparslan Gürler MHP'den Aday Adayı Oldu Admin

    MHP'den İl Genel Meclisi'ne aday adayı olduğunu açıklayan Alparslan Gürler, seçildiği taktirde köylerdeki vatandaşın sorunlarının çözümü için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.
     Kendisinin de köyden gelme bir vatandaş olduğunu anlatan Alparslan Gürler, “ Bende köyde yaşayan bir vatandaş olarak ne gibi sıkıntılar olduğunu çok iyi biliyorum. Bu yüzden bende aday adayı oldum. Partimizin vereceği karara her zaman saygı duydum duyacağımda. Beni aday gösterdiklerinde ise elimden geldiği kadar çalıcağımdan kimsenin şüphesi olmasın.
    Köylerimizi ve ilçemizi il merkezinde çok iyi bir şekilde temsil etmemiz gerekiyor. Maalesef diğer ilçelerden biraz daha gerideyiz bu tartışılmaz bir konu. Bu yüzden ben veya bir başkası kim olacaksa çok iyi çalışılması gerekiyor. Bu tür sorunları gördüğümden dolayı aday adayı olma kararı verdim. Partimize küçük yaştan bu yana gönülden bağlılığımız var. Her zaman partimiz için çalıştım ve yönetimlerde bulundum. Mucur'un ve bizim Allah yardımcımız olsun” dedi.
    Alparslan Gürler, 1978 Doğumlu evli ve Tuğrul ve Kurşat isminde 2 çocuk babası. Lise öğrenimini Mucur'da yaptı. MHP kadrolarından gelen Gürler, 2 dönem yönetimde bulundu ve halen yönetimde devam ediyor.

Sümeyye KILIÇ

mucur mcuur haber mucur haberleri kırşehir mucur haber alparslan gürler mhp il genel
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi