Advert
Advert

Kaymakam Kaya Çelik İlk Toplantısını Yaptı

İlçemize yakın zamanda atanan Kaya Çelik ilk toplantısını muhtarlarla yaptı.

Kaymakam Kaya Çelik İlk Toplantısını Yaptı
Kaymakam Kaya Çelik İlk Toplantısını Yaptı Admin

     Salı günü gerçekleştirilen toplantıya köy ve mahalle muhtarlarının hepsi katıldı. Toplantının ana teması, köy ve mahalle muhtarlarının sorunları ve istekleri oldu.
     Mucur Halk Eğitim Merkezinde yapılan toplantıya, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik Başkanlığında, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Mucur Jandarma Komutanı Metin Yılmaz, Mucur İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Salih Keskin ile daire amirleri katıldı.
    Kaymakam Kaya Çelik ilçeye yeni atanmasından dolayı öncelikle kendisini tanıttı. Daha sonra muhtarların sorularını ve isteklerini dinledi.
     Yapılan toplantıda merkez ve köylerin sorunları hakkında muhtarlar ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi ve bu sorunlar için çözüm yolları hakkında Kurum müdürleriyle karşılıklı olarak istişare yapıldı. Kaymakam Kaya Çelik konuşmasında;  “Toplantının amacının aracısız bir şekilde sorunların karşılıklı dile getirilip, bu sorunlara ortak bir çözüm yolunun bulunabilmesi olduğunu” söyledi.
    Muhtarlar ile yapılan toplantının ardından ilçe güvenlik toplantısı yapıldı. 
Okulların açılmasıyla birlikte okul içi ve çevre güvenliği, öğrencilerin kötü alışkanlıklardan korunması ve mahallelerin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, güvenlik, asayiş, aydınlatma, emniyet ve sosyal konularda karşılaşılan ve tespit edilen sorunların çözümüne ilişkin kararlar alındı.

Haber: Sümeyye Kılıç

mucur mucur haber mucur haberleri kırşehir mucur haber kaya çelik mucur kaymakamlığı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi