Advert
Advert

Ali Şahin; "Belediye Binamızın Projesi Bitti"

Mucur Belediyesi Yeni Hizmet Yerinin Projesi Bitti

Ali Şahin;
Ali Şahin; Admin
Haberin videosu için tıklayın!

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin; “Belediye hizmet binamızın projesi bitti” dedi. İlçemizde uzun bir zamandır bekle-nilen belediye binasında son aşamaya gelindi. Uzun bir çalışmanın ardından Mucur belediyesi tamamen kendi imkânları ile hizmet banasının temelini atacak. 
    Mucur Belediyesi otoparkına yapılacak olan bina 3 Katlı olacak. Yıllardır Mucur'a yakışır bir binanın olması gerektiğini belirten Ali Şahin, son seçim de projeleri arasında Belediye binası da vardı. Böylelikle o sözünü de yerine getirmiş oldu. 
     Binanın en kısa sürede temelinin atılacağı belirtilirken, proje ve projenin videosunu www.mucur-gazetesi.com adresimizden izleyebilir ve görebilirsiniz. 
    Başkan Şahin, yaptığı açıklamada şunlara değindi; “İlçemiz olarak böyle binalara ihtiyacımız var. Bildiğiniz gibi hükümet konağımız yapılacak kısa bir zaman da. Bizde seçimlerde verdiğimiz sözü Allah nasip etti şimdi gerçek-leştireceğiz. Belediye hizmet binamızın proje bölümü bitti. Sırada temel atma var. Onu da önümüzde ki günlerde gerçekleştireceğiz inşallah. İlçemize hayır

mucur mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi